Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katroute

    Dobry den jen se chci zeptat jestli si ze sve dostihove kariery pamatujete kobylu jmenem Katroute?
    • Re: katroute

      Dobrý den, náhodou jsem si přečetla váš diskuzní příspěvek...V době, kdy byla klisna Katroute (FR) v tréninku u pana Váni jsem u něho jako pracovní jezdkyně pracovala. Klisnu si pamatuji velice dobře, patřila k mým oblíbeným *4* . S pozdravem Verča
      • Re: Re: katroute

        a mate nejake jeji foto z dostihu nebo podobne?olga
      • Re: Re: katroute

        Dobry den dekuji za odpoved tet ma Katroute ve vlastnictvi ja je mi 12let.mam ji na rekreaci..muzete mi oni napsat neco blissiho?dekuji.olga *3*
        • Re: Re: Re: katroute

          O kobylce ti něco napíšu, napiš mi svůj e-mail. S pozdravem Verča *3*
          • Re: Re: Re: Re: katroute

            muj email je StempakovaOlga@seznam.cz.napiste.de kuji
  • Dodatečná gratulace

    Nevím nevím každý rok jednou či dvakrát
    jedem s dcerou na Bohuslav malou povozit,
    ale už nevím jak sehnat na Vaši paní Pavlu číslo chtěla jsem volat po Pardubické moc veliké gratulace ale právě
    po ukončení jsem hledala /ale nenašla/ na Vás číslo takže moc se omlouvám a moc velké přání posílám co největší může být Vám všem .Bylo to supr
    opravdu jsem s dcerou byla nalepena u televize a bylo naco koukat doufam, že není pozdě, ale nebýt kamarádky tak už jsem nevěděla jak to udělat abych přání doručila . Rádi bychom zase
    příjeli s malou už dlouho škemrá kdy pojedem zase na koně jen jí říkám že seženu číslo a jestli mohu tak by jsme po domluvě rádi přijeli .Takže ještě jednou Všem gratulujeme a hodně dalších ůspěchů do dalších let .Díky s pozdravem Vitákovi z Křečova u Manetína
  • Velká

    I já bych Vám chtěla moc moc poblahopřát. Vynikající výkon i se dvěma vypůjčenýmy bičíky. *3* I váš syn byl skvělý a pochvalu hlavně od Vás si určitě zaslouží. Přeji hlavně zdraví a zkuste to příští rok. Bez Vás by byla Pardubická opravdu ochuzená. *9*
  • nejlepšíí!!

    Taky se přidávám!!Velká gratulace, tři koně do 5.ho místa + vy a váš syn! jezdíte báječně, veřím že mladý Pepík má před sebou ještě velkou budoucnost!! Perfektní jezdec a trenér...klaním se k zemi *4*
  • gratuluji

    Chtěla bych vám moc pogratulovat k dnešnímu třetímu místu ve velké pardubické. myslím si že ten taxis nebyl zase až tak hrozný jak všichni říkají a že jste jel vážně dobře. Moc se vám to povedlo... jte prostě nej nej nej žokej!!! *14*
  • kontakt

    Dorý den, neví ěkdo nějaký kontakt na Josefa Váňu. ICQ, skype e-mail,tel.číslo??? Chtěla jsem dělat absolventskou práci na téma dostihový sport a nyslela jsem že by bylo zajímavé zeptat se ho na pár věcí,můj e-mail je: mikco@seznam.cz
    Předem děkuji
    • Re: kontakt

      Mám vašeho koně pane Váňo jsem z Mladé Boleslavi a v neděli 31.8.2008 mi přivezou koně Linbora kterého koupil pán z hrozných podmínek po úrazu z roku 2005 kdy mu pálili slachy a ted ho pán prodává mě.jana
  • Pepiku

    Poznam vas cely svoj život,aj ked mam len o3 roky menej pretože som nikdy v Pardubiciach a ani na inych dostihoch nechybala vždy som bola pri svojo ockovi,ktory tomuto sportu holdoval cely život a mi cela rod. s nim.pri vašom opisani dam vo V.P by on bol neštastny za to,že ste nespomenul pani Evu Palyzovuktora ešte s nim jazdila dostihy vždy hovoril,že keby on bol v pozicii jazdca pred nou tak by kona zadržal a nechal vyhrat taku damu ako je EVA PALYZOVA?ALE ON JAZDIL VELKU LEN RAZ A TO NEDOKONCILzdravim vas aj vasu rodinu prajem vela uspechov vam aj vašmu synovi na drahach a tešim sa na Pardubice.pisatelka s Holiča
  • ahoj natka

    ahoj Natka *1* *1* to si si sama robila stranku?? je super to som ja gretka
  • Fakt dobrej jezdec

    Výbornej jezdec, skvělej trenér. Neví někdo náhodou kde bydlí???
    • Re: Fakt dobrej jezdec

      no,kde bydlí newim,ale stáj má kousewk od Bruntálu *3* *5* *8*
  • KNIHA O JOSEFU VAŇOVI

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je v prodeji nějaká kniha (životopis) o Josefu Váňovi. Chtěla bych si jí pořídit k Vánocům. Děkuji Melounová *3*
    • Re: KNIHA O JOSEFU VAŇOVI

      Určitě je, já jsem ji zrovna dneska dočetla a jmenuje se třináct taxisů Josefa Váni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit