Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejkysek

    Gratulace

    Taky se připojuji k vélké gratulaci...;) Upřímě jsem doufala,žhe vyhraje kobylka Sixteen,ale moc mě potěšilo i Vaše vítězství...;)
    • Re: Gratulace

      Přeji vše nej.nej,!!!!
      Ukázal jste všem ,že lidi nemají pochybovat o sobě,ale o společnosti ,která je vede.Musíme věřit sami sobě.Vaše cílevědomost je skvělá.Pevně věřím tomu,že i lidé dříve narození mají v této společnosto co říci. Prostě když umíš tak umíš.Hlavně se nenechat otrávit.Čest Vašemu odhodlání- *4*
    • Re: Gratulace

      Já se taky připojuju s velkou gratulací. Byl to super závod, celou dobu jsem vám křečovitě držela pěsti a běhal mi mráz po zádech. Samo jsem fandila aj Sexteen, ale Vy jste od mých dětských let mým favoritem. Jen mě zklamal Váš syn, tím, jak reagoval na otázky a že když nemohl vyhrát, tak to zapíchl před koncem. Přeji Vám hodně zdraví a výher do dalších let!!! Katie z Brna
      • Re: Re: Gratulace

        A to měl mladej Váňa radši zničit koně aby se dostal do cíle?
  • Velké díky

    Pepíku velké gratulace, jseš naše velká radost a ať zdraví slouží Tobě i Tvé rodině.
  • gratulacia

    Je 10min.po Velkej a ja Vam posilam uprimnu gratulaciu zaslužil ste si vyhrat 6raz tak vela štastia a sil do dalšich dostihou.
  • zase první

    Josef Váňa vyhral velkou, zasloužené vítězství na konec kariéry žokeje v uctyhodných 57 letech
  • Ďalšie víťazstvo

    Obrovská gratulácia, výborný beh.
  • Velká pardubická

    Gratuluji, jste BOREC!!!!
  • smejkysek

    Jouuu

    Taaak jsem zvědavá jak dopadne Velká Pardubická..;)
  • ett

    tak za dny jede...

    ..se synem Pardubickou,ou! *1* *1*
    Borec je to!
  • fotka

    ta fotka sem nepatří! zkazili to,přidával jsem sem jinou s jeho synem!!!
  • prosíím odpovězte!!

    Ahoj chtěla bych se zeptat jestli Váňa jezdil na koni jménem Caramba(Karinka) a nebo ještě na Matesovi.Děkuji kdyžtak mi odepište prosím na e-mail *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit