Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulace

    Ahoj Pepo!
    Moc,moc,moc ti gratulejem.Všem jsi vytřel zrak a opět jsi zvítězil.Jsi prostě kanon.Moc tě pozdravuji.
    František Běhal a syn Roman,kterého jsi učil lyžovat.Vzpomínáme na krásné chvíle na horách.
  • megana

    Nejen my z Pardubic a..

    ..nejen celá ČR je na vás hrdá! Jste prostě pojem a vaše vůle je obdivuhodná,protože bez ní by to prostě nešlo!! *15* *15*
    • therock10

      Re: Nejen my z Pardubic a..

      VŮLE,DŘINA A VÍRA TO JSOU VLASTNOSTI KTERÉ POMOHLI JOSEFOVI VÁŇOVI !! *15*
  • Spravedlnost

    Pane Váňo, jste pro nás skvělým příslibem od života, že skutečná láska k čemukoli a čistý charakter dojde zasloužené odměny od života. Strašně jsme vám fandili a měli doslova frenetickou radost jak jste všem "odborníkům" co radili odejít, natřel frak. Pozdrav ze Světlé Hory!
  • Jste hvězda

    Dobrý den pane Váňo,moc Vám gratuluji k vítezství.Včera jsem se dověděla,že jste jezdil i koně Barrow.Jaký byl Barrow na dráze?Já ho totiž teďka vlastním a je to moc hodný koník,mírumilovný a je to moje zlatičko.Hledala jsem na internetu Velkou Pardubickou kdy Barrow startoval a nějaké fotky,ale bohužel jsem nic nenašla.Přeji Vám hlavně zdravíčko a dalších spousty úspěchů na dráze.Mějte se pěkně.Markéta
  • Blahopřání k vítězství

    Jožko, blahopřejeme k Tvému 6. vítězství ve Velké Pardubické. Jsi prostě jednička.Měj se moc hezky a ať se Ti stále daří a plní se Tvá přání. Olina Kultová -Kovářová/přezdívku jsme měli Čechovi/, žila jsem jako Ty v krásné valašské vesnici Slopné *14*
    • Re: Blahopřání k vítězství

      Pozdravuji rodačku ze Slopného, sice nevím o kterou Olinu se jedná, ale znal jsem jednu, ročník tak 1945-47. Myslím si, že Josef Váňa dobře reprezentuje svůj rodný kraj, líbí se mi, že nikdy nezapomene zdůraznit odkud pochází (já se s ním osobně neznám, protože jsem ze Slopného odcházel, když Josef Váňa nastupoval do základní školy, kterou měl naproti, přes silnici), proto mu posílám svou gratulaci a obdiv. Mirek
  • Hvězda první velikosti

    Milý pane Váňo,

    jako každý rok jsem se zatajeným dechem sledovala Velkou pardubickou, ale to, co jste všem ukázal včera, je opravdu výkon hodný hvězdy první velikosti. Zvítězil jste nejen vy se svým koněm, ale zvítězila taky vaše osobnost, vaše houževnatost, váš nezdolný optimismus a pozitivní myšlení, díky kterému se nemíníte smířit se zdravotními těžkostmi, které vás provázejí po celou kariéru. Ukázal jste nejen svým soupeřům, ale všem ostatním lidem, že překážky jsou tady pro to, aby se překonávaly a že víra hory přenáší. A jako správná brňačka musím říct: "Jste borec!" Přeji vám všechno nejlepší k narozeninám a taky ještě hodně radosti a skvělých zážitků na koňském hřbetě.
    Ivana Daňhelová, Brno
  • kiris

    Tak nějak jsem to tušila..

    ..že znova pojede a už to je úspěch! *1*
    A že vyhrál je mega úspěch!!! *1* *15*
    Moc gratuluju a doufám,že ještě nekončí,i když minulej rok tvrdil,že když vyhraje tak skončí!
  • Gratulace

    Moc gratulací k famósnímu 6 vítězství ve Velké pardubické. Přeju hodně zdraví do dalších let.
    Baťa Josef
  • Velké blahopřání

    Velká gratulace Vám pane Váňo za dnešní úžasný zážitek. Věřím, že je taková výhra zároveň i velkým dárkem k Vašim narozeninám tento měsíc. Vy dáváte naději všem ostatním, že když se člověk snaží dokáže ukázat, co v něm je a nezáleží na věku. Ještě jednou veké blahopřání k vítězství i blížícím se narozeninám a hodně dalších úspěchů v dostihovém sportu. Ze srdce přeje Jana Dalešická
  • Gratulace

    Pane Váňo, z celého srdce Vám gratulujeme, během závodu jsme Vám moc fandili a Vaše vítězství nás dovedlo k slzám. Opět jste všem dokázal, že není rozhodující věk, ale srdíčko. Přejeme Vám hodně a hodně zdravíčka a dalších životních spleněných přání.
    Růžičky

    PS : jste skvělý a obdivuhodný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit