Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pepču mám rádá,ale Pepu Bartoše asi více,jsou oba dva pěkní a vypadají tak staršně hodní A JSOU TO SAMOZDŘEJMĚ VYNIKAJICÍ ŽOKEJOVÉ,OBA,,A NEVÍTE MÁ PEPČA NĚJAKOU HOLKU?..VIDĚLI JSTE HO S NĚJAKOU?.. *14*
  • Dneska se mladému Váňovi nedařilo,žádný dostih nedojel ale nevadí...A při rozhovoru bylo vidět že mu chybí zub -asi si ho vyrazil při pádu z koně..Většina žokejů má zvláštní zuby-chtělo by to chrániče i na zuby !!
  • wauworld
    http://www.lidovky.cz/bojovat-s-bolesti-0zh-/ln_domov.asp?c=A071104_155114_ln_rozhovory_fho
  • Moje kámoška Linda se sním zná a prý je i milý,hodný,někdy trochu frajer a na otci a jejich vítěztví mu záleží! Snad si uvědomuje co má,když jezdí dotstihy. Má velkou dávku adrenalinu jako jeho táta a proto by ho měli mít lidi! né jen holky rádi jako jeho tátu.
  • *3* *3* asi tak nějak
  • jergusoravec

    Pepa...

    ...už se vrátil z Austrálie a hned vyhrál dostih v Itálii ! *15*
  • luciiik512

    vse nej :)

    vse neeej k narozkaaaam !! at ti kone dou :)) *3* *15* *3*
  • jardaparci

    vše nej !!!

    do Austrálie !!!!! *1*
  • bugm

    Vše nej :))

    Všechno nejlepší k narozeninám.Hodně sportovních úspěchů a hlavně málo pádů :)*)
  • Re: Re: Vše nej

    nemusíš chápat ;)
  • jedinetak

    Re: Táta ho strčil do kapsy !

    Váňa zraje jako jeho oblíbené víno,a je čím starší tím lepší !!!! *15*
  • respectt

    Táta ho strčil do kapsy !

    ..už nejen v dostizích,ale i postavou !!
    Ač malý,na pláži v Thajsku působil Josef Váňa starší skoro mladším dojmem než jeho syn ! V plavkách totiž bezmála šedesátiletý Váňa vypadal na 18 let ( o 40 let mladší) ! A jeho synovi je přitom skoro dvacet ! *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: :)

    Tak já si myslím, že eufemismus by to tak dobře nevystihl (pokud jsi někdy seděl/a celý den na koni, tak víš, o čem mluvím) :)
  • moznasi

    Re: Re: Re: Re: :)

    ale dá ! PRDEL je sprosté slovo !!! *13*
  • Re: Re: Re: :)

    Vždyť se to ani jinak říct nedá, ne? ;)
  • jaksitaksi

    Re: Re: :)

    sprosté příspěvky budu mazat !!! *8* *13*
  • jaksitaksi

    Re: Vše nej

    všechno nej se přeje k narozeninám ! K umístění se gratuluje !! *15*
  • Vše nej

    Všechno nej k 6.místu ve VP *3*
  • Re: :)

    Asi by tě pěkně bolela prdel xD
  • :)

    Je pěknej, ale podle mě nemá takovou chuť jezdit, co bych dala za to, kdybych měla jezdit na koni třeba od rána do večera *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit