Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova

    nejsme všichni ubohy´´´´´´´´ jsme svy mame své kouzlo  talent========= od boha

  • unikolu

    http://www.galopp-reporter.cz/prave-ted/josef-vana-mladsi-se-tesi-na-trenerskou-premieru Josef Váňa mladší aktivováním trenérské licence ukončil jezdeckou kariéru. „Jsem rád, že jsem ukončil kariéru na vrcholu a doufám, že si mě lidé budou pamatovat jako stylového jezdce. Kromě Velké pardubické jsem vyhrál všechno, co jsem si přál. Dvakrát Gran premio a všechny grupy v Itálii, vyhrál jsem na všech třech drahách v Paříži,“ vypočítá úspěchy čtrnáctileté kariéry Váňa. V evidenci Jockey Clubu má 11 rovinových a 322 překážkových triumfů. „Chci se trenérské práci věnovat na 100 procent, postupně se zlepšovat a zdokonalovat, abych někdy časem to mohl převzít plně po tátovi a on mohl odejít do zaslouženého důchodu.“

  • Magdalena14
    ♥☺♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • No už jsem viděla mladší rodiče a na dostizích vypadají že jsou spolu v pohodě. To jsou fakta větší než to co si jenom někdo myslí.
  • nejde o pomluvy..jen konstatování faktů..
  • To je tak smutný když někdo závidí a umí jen pomlouvat!
  • ..těhotenství ani ne po dvou letech vztahu..mají to zveřejněné na fb,začátek vztahu 20.července 2013..ona na mě působí jako typ,co se prodrala do slavné rodiny a chce si to pojistit dítětem..nepůsobí jako typ,který by chtěl za normálních okolností ve 23 letech dítě..
  • Na to aby byl otcem je ještě mladý..no snad si vybral tu pravou..trochu o tom pochybuju už z toho,že oznámila svoje těhotenství do medií,ale jeho věc..pro srovnání manželka nejstaršího syna Pepy Váni svoje těhoteství před rokem nebo kdy vůbec neoznamovala,jen to Pepa Váňa někde zmínil..
  • Josef Váňa mladší se stane už po Vánocích otcem.Dítě čeká s přítelkyní Kristýnou Šafránkovou.Podle všeho to bude kluk.Josef Váňa už má dvě vnoučata od nejstaršího syna Jiřího..druhé vnouče se narodilo někdy před rokem a teď se Josef dočká dalšího pokračovatele opět..
  • Vše nej malýmu Pepíkovi *1*
  • Tady se asi pana Váňi nedočkáte,tohle je nějaká stránka fanclubu.Jistější bude když mu napíšete e-mail *3*
  • http://g.denik.cz/45/ec/ftg-3-vp124-velka-pardubicka-dostih-jenicek-2-2014-pce_galerie-980.jpg
  • Pan Vana mal by som zaujem s Vami spolupracovat, ako majitel kona, ktoreho by Vy ste trenoveli vo Vasom klube
    Islo by to?
  • Hodně koní i úspěchů i peněz ! *15*
  • souhlas,je to tak ! *14*
  • Já miluju Josefa V. staršího. Podle mě je to ten nej. jezdec v dějinách česka. Hlavně aby po včerejší prohře kvůli jinému koni nepřestal závodit. Je to hvězda!!! *14*
  • ..ať se i tobě dnes daří mladší Pepo ! *14* Vítězství v hlavním
    dostihu ale přeju Pepovi staršímu,ty buď druhý jo ? *15*
  • Díky za zajímavé články, jen se lehce ztrácím, když tam nejsou uvozovky.
  • Ve vašich šlépějích jde až nejmladší Pepa. Je celkem vtipné, že se to povedlo až u třetího syna, který dostal vaše jméno?
    On měl už odmalička tu správnou povahu. Když se mu něco nepovedlo, tak se dovedl naštvat a řekl si: Tak to ne, příště to bude lepší. Už v pěti letech padal z poníka, a to byste ho musela vidět, jak byl přitom nasranej a zkoušel to pořád dál.
    Bylo hned jasné, že se žokejem opravdu jednou stane?
    Ono to s ním vypadalo všelijak. Začal hrozně brzy kouřit marjánku a mít takové problémy, že se zdálo, že ho ani nezvládneme. Ale pak se to najednou zlomilo, když přišel do Mariánek (na Jezdeckou akademii v Mariánských lázních, pozn. aut.) a během měsíce to byl úplně jiný kluk. Začal brát život jinak. Možná i díky tomu je dneska tam, kde je. A myslím, že velkou zásluhu má na tom i Pepa Bartoš, který u nás v tu dobu nastoupil a začal se v něm vidět. Pepča je přeci jen borec borců.
  • Žokej Váňa mladší prohrál půlmaraton, přesto zůstává jedničkou
    "Poslední dva kilometry to byl děs, totálně mi odešla lýtka. Takže bych teď měl být trojkou, že?" Žokej Josef Váňa mladší za cílem sobotního Pražského půlmaratonu lapal po dechu, ale ve tváři mu hrál úsměv.
    Jeho otec, osminásobný vítěz Velké pardubické, už před Vánocemi přišel s originálním nápadem. Tři jezdci z jeho dostihové stáje, jeho syn, Jan Kratochvíl a Michal Kubík, se v pražském závodě na 21 097,5 metrů poperou o post stájové jedničky. "Táta nám dal limit dvě hodiny," připomněl Váňa junior.
    "Musel jsem kluky nějak motivovat, aby na sobě přes zimu zapracovali," uculoval se Váňa starší. "Tak jsem to vymyslel takhle. Kdo bude nejrychlejší, bude v sezoně jezdit nejlepší koníky. Kluci souhlasili a začali makat, běhat chodili třikrát týdně," dodal legendární žokej a trenér.
    Všichni tři běželi půlmaraton poprvé, nicméně výsledek byl možná nečekaný. Nejrychlejší byl Jan Kratochvíl (1:37:20 - celkově 969. místo), za ním skončil Michal Kubík (1:42:31 - 1 565.) a až třetí byl nejstarší z nich, dvaadvacetiletý Váňa mladší (1:48:24 - 2 290.).
    "No jo, jenže všichni vědí, proč to tak dopadlo. Pepča závodí v neděli ve Španělsku a celý týden se nemohl najíst, aby se vešel do pětašedesáti kilogramů. Víc tam mít nesmí, na trati tedy neměl z čeho brát energii. Ale jsem rád, že k tomu kluci přistoupili zodpovědně. A zaběhli si dobré časy, takže příští rok už nebudou muset stát na startu až někde vzadu," pochvaloval si otec Váňa.
    "Byl to prima nápad," povídal Váňa mladší ještě před cestou na nedělní dostihy ve Španělsku. A místo stájové jedničky? O to se prý nebojí. "Kluci vědí, jak se věci mají, vždyť s koňmi teprve začínají. Ale běželi moc dobře, krásně nám to zapadlo do přípravy na sezonu. Myslím, že budeme mít z čeho čerpat," pokýval hlavou syn legendy, mimo jiné pětinásobný účastník Velké pardubické a jeden z předních českých žokejů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit