Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otec Bartoše si jako trenér vydělal pouze 3 923 115 Kč..Tedy asi 50krát méně než Josef Váňa starší..Už proto je rozhodnutí Bartoše divné..
  • Přesně si Bartoš vydělal 84 498 483 Kč. Jose Váňa mladší si vydělal
    26 766 391 Kč.Josef Váňa starší si jako jezdec vydělal 25 507 033 Kč
    a jako trenér 156 914 134 Kč. Zahraniční žokejové jsou co do výdělků
    někde úplně jinde,protože si vydělají třeba 300 milionů za rok !
  • Josef Bartoš si dostihy vydělal minimálně 80 milionů KČ..Je to uvedeno na jedněch inter.stránkách..Z Českých žokejů si vydělal nejvíc..nemyslím si,že by manželka nutně musela pracovat a vydělávat..Navíc pokud zůstane s dítětem doma budou ji peníze vypláceny i nadále a to až do 7 let dítěte !
  • Pepča má s tím společné to,že jeho otec nemá rajťáka ve stáji a proto se musí vrátit s Itálie.
  • Jak to myslíš,že Pepča není nadšený,co on má s tím společného ? ;)
  • To není Bartošova výmluva...Lucce končí mateřská dovolená a musí začít chodit do práce,neboť Pepča je všechny s jednoho platu neuživí.A pan Váňa pro ní nemá místo,aby jí zaměstnal jako prac.jezdkyni.Takže proto Pepča dostal nabídku od svého otce a samozřejmě by byl blbý aby jí nevzal,když budou mít práci oba dva.Mají rodinu a ta musí z něčeho žít.Ale na druhou stranu z toho zase není nadšený Pepča Váňa....
  • Váňa: Italové neplní podmínky, to můžeme jet domů...
    Vytvořeno 22. Listopad 2012
    Zítřejší start překážkové zimy znamená pro české účastníky mítink v Římě. Závodiště, které v průběhu letošního roku aktivně zvalo české účastníky s otevřenou náručí, však v realitě zřejmě neorganizuje své záležitosti tak „pohádkově“, jak mělo ve svých lákavých prezentacích vymalováno. Mohlo by se dokonce zdát, že poté, co českého ptáčka lapili, ustal v Římě jakýkoli zpěv.
    „Zatím jsem ale z Říma rozčarovaný,“ informuje možná překvapivě trenér Josef Váňa., jenž k jihu odvezl do dlouhodobé přípravy čtveřici svých dostihových svěřenců. „Jak se zdá, Italové zatím vůbec neplní podmínky, s kterými nás tam pozvali. Pokud se chtějí chovat takhle, naše koně si zase odvezeme, nemusíme tam přece běhat za každou cenu. To nemáme zapotřebí.“
    Trenéra Váňu rozezlily zprávy o tom, že zatímco svěřenci Paola Favera byli včera bez problémů připuštěni na dráhu, kde mohli trénovat včetně skoků, jeho svěřencům, které v Itálii chystá Josef Váňa mladší, bylo dnes něco podobného zapovězeno. „Budu si to s nimi muset vyříkat aspoň po telefonu. Tohle je něco docela jiného, než s čím nás do Itálie zvali,“ dal se slyšet Váňa.
    Zítřejší první start v nové římské překážkové sezóně však jeho svěřenec Pouvoir Absolu absolvuje i za těchto podmínek. S jakými ambicemi? „Sám úplně nevím, je to zvláštní kůň. Na rovině měl rating 106 a určitě to byl špičkový kůň. Byl letos chystán do Svatého Mořice na Velkou cenu, jenže před ní se zranil a od té doby to není ono. Má svou hlavu, a když jsme ho zkoušeli minule, bylo patrné, že se mu prostě nechce. Takže uvidíme, jak si s ním dokážeme poradit, aby se zase v dostizích prosazoval. Věřím, že se to povede zlomit, ostatně i zprávy z Říma mluví o tom, že mu to tam chutná. Takže se zítra necháme překvapit,“ říká Váňa, pro nějž půjde o dvojité překvapení, protože svého svěřence osobně tentokrát v Římě neuvidí. „Chystám se tam, ale až na nějaké větší dostihy. Tohle je teprve začátek,“ říká s důvěrou, že se římská nedopatření nebudou v dohledné době opakovat.
  • Je to blázen ! Od Váni se neodchází..prej,že jeho manželka u Váni
    nesehnala práci,ale to se mi zdá spíš jako Bartošova výmluva !
    Pravda je ta,že Pepa Váňa má na Bartošově úspěšné kariéře velký
    podíl !!
  • Jojo,je to pravda
  • cetla jsem ze j. bartos odesel od josefa vani st. ptz momentalne budu ted v italii a pak bude delat trenera asistenta jeho otci a bude zokejem na volne noze.a s italie s vraci josef vana ml
  • Jméno Chaloupka neodmyslitelně patří k českému dostihovému sportu. Proto nešťastná zpráva o úmrtí Jiřího Chaloupky staršího zasáhla nejen jeho rodinu a blízkém, nýbrž všechny, kdo se okolo koní pohybují. Vítěz Velké pardubické z roku 1979 tragicky zahynul ve středu po osmé hodině večer při autonehodě. Příští úterý by se dožil jedenašedesáti let.

    Srazila ho dodávka, když se chystal přejít silnici v Těšanech na Brněnsku. Vážným zraněním podlehl. Osudnými se mu nakonec stali jeho milované koně. „Jedna kobyla měla koliku a on šel pro veterináře. Chtěl přejít silnici, jenže asi šlápl do prázdna a vlétl do krajnice. Ztratil orientaci, řidič nejspíš za nehodu nemohl," popisoval se slzami v očích jeho bratr a čtyřnásobný vítěz Velké pardubické Václav Chaloupka.

    Podle informací policie neprokázala dechová zkouška u řidiče dodávky přítomnost alkoholu.

    Jiří Chaloupka vyhrál nejslavnější český dostih v roce 1979 v sedle hnědky Legendy a dovršil vítězné double bratrské dvojice. Václav Chaloupka triumfoval čtyřikrát mezi lety 1969 a 1977. „Český dostihový sport přišel o velkou osobnost. Každý z nás má nejspíš dané, kdy plamen jeho svíčky dohoří. Jeho srdce dotlouklo rychle, bolest nevnímal. Cítíme ji my, jeho rodina a blízcí. Je to příliš živé a špatně se o tom mluví," těžko hledal slova Václav Chaloupka.

    Jiří Chaloupka v Těšanech žil se svou rodinou a patřil k nejuznávanějším českým dostihovým trenérům. Radost mu dělal syn Jiří, který v červnu sedle Kadynyho zvítězil v Českém derby. „Byl na něj pyšný a měl ho moc rád," hlesl Václav Chaloupka.
  • Jeej.. *13* strasna skoda
  • „Stalo se to, když čekal na veterináře. Stál na hlavní silnici, chtěl ukázat směr,“ říká prezident Jockey Clubu Václav Luka. „Byl mladý, loni jsme mu přáli k šedesátinám. K tomu se nedá říct nic, než že je to smutné. Já osobně jsem ho měl rád..
  • Tragická událost zasáhla svět českých dostihů. Ve středu večer zahynul při autonehodě Jiří Chaloupka starší, vítěz Velké pardubické 1979 a bratr čtyřnásobného šampiona tohoto dostihu Václava Chaloupky. „Škoda dobrého koňaře,“ řekl zarmoucený žokej Josef Váňa..
  • Třeba se stydí a nechce být mediálně známá,ale je možné,že už jsme jí
    na nějaké fotce viděli,akorát jsme nevěděli že je to ona ! *1*
  • Je asi neviditelná jako ta jitrnice v pohádce Obušku z pytle ven ! *1*
  • Kdyby jsi mi to chěla poslat tak muj email je lenickabe@seznam.cz *4* *4*
  • A na můj email bys mi ji neposlala ??
  • Ale ono to vůbec tajné není,akorát tady na téhle stránce nebudu zveřejňovat její fotku.
  • Prý to ona není no,tak se to asi nedozvíme..zajímalo by mě pro je to tak tajné.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit