Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha..škoda no,vážně ji nikdy neuvidíme..!
  • Jestli je to ona,ten facebook..tak to není žádná krasavice ! *1*
  • No tak to vás zklamu to ona není....!!!Ona pracuje u pana Váňi nic víc
  • Co by s ní bylo :-) jen ,že si myslím.že je to pepova přitelkýně,nic víc :-)
  • Jojo,to bude ona..super :-) jsi dobrá andre
  • A co je s Jančou???Proč sem dáváš její odkaz na fb??
  • Nee není žokejka...pouze pracuje ve stáji jako pracovní jezdec!!
  • https://www.facebook.com/svatonova tahle *5* ,ani to nebolelo :D
  • A když říkáte,že jezdí s Pepčou v Itálii,takže ona je taky povoláním žokejka,jakože studovala v Chuchli ? ;)
  • No tak to mi třeba nepomůže,že je má na svém fc ty fotky,když vůbec nevím o koho se jedná ;)
  • No,ale ona ty fotky má na svém fb.. *3*
  • Ale úpřímně já bý jeho holka,tak ty fotky dávám všude :D :D
  • Připadalo by mi to zvláštní,se ho takhle zeptat,no já snad je někdy spolu uvidím :-) když ta fotky asi nebude no :D
  • A já myslím,že by odpověděl.Spousta holek mu píše,a on jim normálně odepisuje.
  • Nemyslím,že by nám odpověděl..
  • Pokuď by ses ho chtěla na to zeptat sama tak ti můžu dát kontakt!!!
  • Podobná diskuse už tady byla před časem..nedávno se zase někdo ptal..jen jsme o tom diskutovali..Ptát se ho nebudu,protože s ním v kontaktu nejsem ! Komu se to nelíbí,nemusí tady reagovat,ale my si tady budeme
    psát co budem chtít !
  • Ale rodina a milostný život je snad rozdíl!!!A pokuď po tom tak neuvěřitelně toužíš,abys věděla s kým Pepča chodí,tak se ho na to zeptej sama.Už je to trapné,jak tady pořád rozebíráte s kterou chodí.Vy to nejste a je to jeho věc!!!
  • Ježiš,ty jsou náhodou dost soukromé !
    *15*
    Je tam vyfocenej s celou rodinou !
  • Pokuď máš namysli na fc na strance o Pepčovi,tak tam byli zveřejněny fotky pouze s ním.Jeho soukromé fotky tam nenajdeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit