Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha,tak manželka,překlik :D mě se libí :) pěkná blondýna..vážně profesionálně jezdila,myslíš jakože dostihy ? :) nebo jakou disciplínu ?
    • Aha..tak jeho manželka se jmenuje Lucie,takže jsem v databázi našla
      někoho jiného..takže už si nejsem jistá,jestli jezdila..
  • Však ano,já to takhle myslela,že si myslím,že chodí s normální holkou :) ale pouze podotýkám,že si k němu dovedu více představit takovou holku neříkám barbínku,ale takovou tu jak potkáváváme na dostizicíh,šatčiky,kloubouky,podpatky:-)Napříklád přítelkýně od Big Joeho ta taky na první pohled vypadá jako barbínka,ale bude to úplně normalní holka,viděla jsem,že dokonce vodila sixteen,takže ke koním má asi taky blízko,což je super..Ta jeho přítelkýně,je moooc pěkné..proto chci vidět i od našeho milého PEPEHO..
    • To není přítelkyně,ale Bartošova manželka ! V obličeji se mi moc nelíbí..myslím,že Bartošova manželka taky profesionálně jezdila..
  • Na Pepu staršího bohužel nikde email nebyl uveden,jen telefonní číslo,ale zatím jsem neměla odvahu mu zavolat !
    • Pokud na Pepu staršího někdo máte email,tak ho prosím uveďte,ráda bych mu napsala ! Telefon na něj je uveden na blogu josevanajebuh v rubrice kontakt.
      • Jedině poprosit třeba mladého Váňu nebo třeba Pepu Bartoše,až ti dají jeho email.. *3*
        • Zkusím mu napsat sms,je možné,že ani email nemá,nebo jen k
          pracovním účelům..
      • Tak ho dám i sem,doufám,že má stále stejné číslo : Josef Váňa (starší)
        Předseda AČTJ
        tel: +420 602429629
        • Jestli je to číslo na mobil,tak bysme mu mohli alespoň poslat sms zprávu
          s dodatečnou gratulací k narozeninám..asi to zkusím !
          Snad se neurazí !
          • Já myslím,že se určitě neurazí..:-)přání k narozeninám potěší snad každého,ikdyž dodatečne *3*
            • Doufám,že mi sms odešla správně,protože jsem musela vynechat předčíslí,jelikož mi nešlo dát plus..no nic,snad to došlo..
  • Já jsem mu jednou psala email..jenom přání k narozeninám,protože mi tady
    někdo dal jeho email..Něco mi odepsal..snad to byl pravý Josef ! *15*
    • Já myslím,že když ti ho tady někdo dal,tak to byl určitě meil správný..Jedině si to oveříš tím,že tam zavoláš :-)
  • No,tak to vas asi zklamu,neboť Pepe na "bárbínky" není.Jeho přítelkyně je úplně normální holka,která pracuje ve stáji a vůbec jí nevadí že se u toho zašpiní.A na takové ty "bárbinky" má svůj názor,takže asi těžko s nějakou takovou bude chodit.
    • Není to jedno ? *15*
  • Ahoooooj Pepe,mám tě moc ráda,jsi skvělý žokej. :-)koně ,které jezdíš jsou nádherní..Co se týče toho co tady řešíte,já si myslím,že ta jeho bude úplně jiná než asi očekáváme,možná to bude obyčejná holka,ikdyž mi k němu jde více ten typ řekněme BARBÍNKY *3* nic proti..
    • Jestli teda nepřibral,tak je hubenej a to se mi nelíbí ! *1*
      A měří prý 180 až 182 cm ! Kdo to víte přesně,můžete to napsat !
  • ..já vám teda napíšu realitu ! Líbí se mi Pepa Váňa starší,tohle
    je pouze syn..Je to jen kopie jediného originálu a proto se mi taky
    nelíbí..No a taky proto,že jsem o 2 roky starší než tento junior ! *1*
    Prostě je to jen syn,který by nebýt otce nikdy nejezdil !
    To Pepa Váňa starší si vydřel svoji cestu a to obdivuju !
    Je to jako by Jágr měl syna,byl by to prostě už jen syn slavné hvězdy,
    který by byl porovnován..úspěchy i vzhledově..
    • To je sice pravda,ale talent má a to se musí nechat *3* každý nemá to štestí umět jezdit ikdyby sebe více chtěl
      • Není to o talentu,ale o dřině a odříkání..a hladověnííí *6*
        • Sama jezdím, o tom talentu je to vážně :-) samozřejmě to co píšete vy tomu patří také ..
  • http://foto.osobnosti.cz/josef-vana-ml-552170 Tahle ta holka se kterou Pepan tančí,vzadu,by podle všeho měla být jeho přítelkyně :)
    • Nee..ta to není..to už bylo před časem vyvráceno !
      • Aha,já nevěděla,myslela jsem že tahle je ona..:) chci je někdy spolu vidět *14*
  • Na ten váš e-mail nejde nic odeslat...poslal jsem tam ten kontakt
    • Zkuste to znovu prosím lenickabe@seznam.cz :) nic mi nepřišlo
      • Tak snad ti to došlo...
  • Proč vás tolik zajímá jeho holka??Já si myslím,že je to jeho soukromá věc... *3*
    • Ne,veřejná ! *1* Už se o nějaké i psalo i v knize,ale to byla nějaká jiná,protože šlo o dobu před 5 nebo 6 lety..
    • Však já nic proti nic nemám,jen mě prostě zajímá jak vypadá nic víc.chci jen veďět kdo má to štestí být s ním

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší