Přejít na výpis diskuzí

Josef Veselý

OSOBNOST 2.6.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znáte někoho jiného, kdo tak dlouho a tak skvěle delá seriál o naší minulosti?Proč nemá tato osobnost už dávno státní ocenění, nebo si je všechna už rozebrali známí a podržtaškové a poskoci mocných? Nedivila bych se.
  • mamba
    Pan Josef Veselý je pro mě "PAN" *5* na jeho hlase jsem vyrůstala a všechny jeho pořady mají obsah. Moc obdivuji jeho nápaditost, inteligenci, elán a nasazení, podle mě "opravdový rozhlasák"!!! *14* a opravdu si zaslouží více uznání *3*
  • Jste borec, dík za Toulky.
  • Pan Veselý, pan Ostrý, pan Ota Nutz.... Jména "moderátorů" která pro mne znamenají to nejlepší co jsem kdy z rozhlasových vln slyšel. Jaký kontrast s bezduchým tlacháním které v současnosti slyšíme z mnoha rozhlasových stanic.... Pánové asi nikdy nezvítězí nebo nezvítězili v žebříčcích popularity.... Takže alespoň touto cestou DÍK!!!!!!!!!!!!!!
  • Muziku p. Veselý "na triku" nemá, o to se v rádiu starají jiní, ale je fakt, že se snaží seč může přinášet písničkové vykopávky, které třeba už desítky let nezazněly - od něj jsem slyšela zase zpívat Janu Robbovou a slovenské zpěváky, kteří u nás jinak úplně vymizeli. Josef Veselý je rozhlasová hvězda, která u nás nemá obdoby. Na rozdíl od kočičiho zlata je to ryzí kov.
  • Pane Veselý.
    Také Vám děkuji za vaše oslovení nás posluchačů MOJI MILÍ.
    Rád poslouchám soutěž Na dveře nám zaklepal.
    Okolo Nového roku jsem byl vylosován a teď nevím jestli dostanu nějaký dárek.Přitom jsem uvedl celé moje jméno i celou adresu.
    Děkuji za odpověď.
    Jindřich Kraus Nerudova 15 74101 Nový Jičín
  • Děkuji pane Veselý za jedno,i když bych mohl popsat mnohem více - Za Vaše MOJI MILÍ.
  • Pane Veselý,děkuji Vám za jedno,i když bych mohl za mnohé.Děkuji Vám za dvě slova do mikrofonu brněnského rozhlasu,která mne vždy potěší.Jsou to slova - MOJI MILÍ.
  • vše nejlepší k narozeninám hodně zdraví štěstí nejlepšímu moderátorovi přeje posluchačka věra z břeclavi
  • Muzika

    Vážený pane Veselý,poslouchám Čeký rozhlas Brno už od samého začátku dost často.Téměř vždy s uspokojením a vždy se těsím na úterky.Programy jsou opravdu dobré a díky za ně,ale vůbec nejsem spokojená s výběrem hudby.Zdá se mi že neustále slyším jedny a ty sámé písně jak se lidově říká obehrané.Někdy pořádně tahají za uši tak že vás vypnu ale stane se že mě pak část dalšího programu uteče.Nedávno jsem se přesvědčila že nejsem sama kdo má tento problém.Přesto že mám už 72let Tak mám ráda moderní hudbu to znamená novou.Tak bych se přimlouvala za více nových mladých interpretů,rozmanité a melodicke muziky a zavítejte také do ciziny. Vaše posluchačka Marie Tesařová Brno
    • Re: Muzika

      Chápu ,že každý má jiný "vkus" , ale já jsem spokojen. Pouze mě mrzí, že nemáme více Josefů Veselých *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit