Přejít na výpis diskuzí

Josh Groban

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No... nedávno mi kamarád poslal jedno video (You Raise Me Up), které mě naprosto ohromilo.... no a teď už mám všechny cdčka a jen si užívám ;). Myslím, že má naprosto úžasný hlas a navíc působí a vystupuje sympaticky :3
  • Pan Zpěvák

    Je to vážně borec prostě je nejlepší,jeho písně jsou fakt dobrý.Je to jeden z mála zpěváků u kterého se mi líbí skoro všecky písničky.Dost mi i pomáhajna.Učím se na nich,někdy je fakt těžký některý pasaže vyzpívat.Prostě je to můj favourite zpěvák
  • Remember a Evan

    Josh má úžasný talent a skvělý hlas, já musím říct, že mě se taky asi nejvíc líbí Remember. A jestli máte rádi krasobruslaře, zejména Evana Lysaceka, tak si zajděte na youtube a podívejte se na jeho videomontáž, kterou stvořila jedna jeho fanynka s touto hudbou, bylo to vlastně vůbec poprvé, co jsem tuto písničku slyšela a vždy když ji poslouchám mi v mysli bruslí Evan. To video je vážně perfektní, k ničemu se ta písnička nehodí tak perfektně jako k Evanovi.
  • ještě něco

    Jeětě jsem zapoměla,bude mu vycházet nový CD....a bude to bomba,slyšela jsem z něj jednu písničku no prostě miláček..... *14*
  • CD

    Cd koupíte kdekoliv v Bontonlandu a pokud ho nebudou mít tak si je nechte obědnat.Mám s tím dobrý zkušenosti..... *3*
  • josh

    musím říct že Joshe znam od písničky Remember, ktera je mojí nejoblíbenější, ale tedka sem si poslechla více jeho písniček a jsem unesena.. nedokazu ani popsat jak skvělý je... *14*
  • CD se dá koupit na adrese www. showpark.cz v sekci relaxační hudba.
  • Jeho CD jsou super, vřele doporučuji!!!
  • Fantastické!

    Josh má nádherná alba a například skladba Raise me up je nádherná...
  • CD

    Máš, prosím typ, kde by se dalo jeho CD koupit. Narazila jsem an něj úplně náhodou na netu a jsem z něj unešená. Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit