Přejít na výpis diskuzí

Josh Groban

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • qualana

    Nezmeškejte!!!

    Z nějakého záhadného důvody se mi tu mažou novinky, které napíšu, tak abyste o ně nepřišli, dám je sem *5*
    1) 8.11. budou na ČT2 dávat díl Simpsonových (Hysterka Líza), který se týká jak Joshe, tak i jeho fanoušků. Protože jste ho možná ještě neviděli, tak vám neprozradím jak *15*
    2) 9.11. budou spuštěné Joshovy nové oficiální stránky (stále www.joshgroban.com). Včera se k tomu objevil trailer na http://www.youtube.com/watch?v=o8bt N4EcsdI
    • anetajs

      Re: Nezmeškejte!!!

      a bude josh jen v tomhle díle nebo i jiných dalších???
      • qualana

        Re: Re: Nezmeškejte!!!

        Joshe se týká jen tenhle díl ;)
  • Pan Zpěvák

    Je to vážně borec prostě je nejlepší,jeho písně jsou fakt dobrý.Je to jeden z mála zpěváků u kterého se mi líbí skoro všecky písničky.Dost mi i pomáhajna.Učím se na nich,někdy je fakt těžký některý pasaže vyzpívat.Prostě je to můj favourite zpěvák
  • melilotka

    Nové fórum pro české a slovenské fanoušky

    Zdá se, že nám poté, co jsme byly(i) nuceny(i) opustit původní fórum a zakotvit na chvíli někde jinde, opět svítá na lepší časy. Na http://forum.joshgroban.cz najdete nové diskusní fórum pro české a slovenské fanoušky. Stačí se jen zaregistrovat a začít debatovat
    *1*
  • Groban je nej.

    Holky nemyslete si, že ho žerete jenom vy, já ho taky žeru a to jsem kluk. Už mám doma od něho dvě alba Closer a Awake. Má opravdu moc pěkný hlas, opravdu jeden z mála skutečných zpěváků, který má nádherný hlas a nemá žádné skandály. Krom toho zpívá píseň k filmu Trója a taky k filmu Polární expres překrásnou píseň Believe, tady máte odkaz http://www.youtube.com/watch?v=55t9OPOy-Yg&feature=related Nevíte náhodou nechystá on nějaké koncerty? *4* *15* *3*
    • Re: Groban je nej.

      To je jedině fajn, že Joshe žerou u kluci. Hlas má opravdu nádherný, kolikrát mě z něj až mrazí v zádech.
      Na Joshových oficiálních stránkách (www.joshgroban.com) se objevuje i seznam jeho koncertů v nejbližší budoucnosti. Zatím tam je seznam do konce března 2008 - bohužel všechny koncerty jsou v Jihoafrické republice *9*
  • anetajs

    Málo fanoušků

    Josh má málo fanoušků tady ve fanklubu,myslím že je na čase to napravit,tak shánějte další Joshovy fanoušky,někdo mu třeba fandí,ale neví o téhle stránce,tak se pokuste shánět a říkat všem jak je Josh skvělý atp.prostě mu sežente další fanoušky,já taky o to budu usilovat *14* *4*
    • petrucha

      Re: Málo fanoušků

      Novej fanoušek je tu! *3* Ne že bych byla nový fanoušek a ne že bych nevěděla o téhle stránce, ale strašně dlouho sem se nemohla přemoct se sem přihlásit..ted sem tu a pokusim se vám pomoct se sháněnim fanoušků... *3* *3*
      • anetajs

        Re: Re: Málo fanoušků

        tak to je supéééér!!! *4* *14*
      • melilotka

        Re: Re: Málo fanoušků

        No sláááááva. A už jsme na čísle 45! Že bychom se časem dostali až na padesátku? *3*
    • melilotka

      Re: Málo fanoušků

      Hmm, já už pár fanynek našla, ale nejsou tak zažrané, aby se hlásily do fanklubu.

      Samy toho moc nezmůžeme, kdyby nám trochu pomohla rádia a televize, hned by to bylo o něčem jiném.
      • qualana

        Re: Re: Málo fanoušků

        Tak to jsme ztracení... Možná nám po vydání nového CD pomůže rádio, ale na televizi bych se vůbec nespoléhala. V přímém přenosu letošních Grammy se sice Josh objevil, ale v sestřihu už nebyl. Přesto je teď k nám ČT víc než štědrá. V sobotu (14.2.) budou v dávat Live from Abbey Road a odpoledne je tam koncert Michaela Bublé, kde byl Josh taky (pokud to bude ale zase jen sestřih, tak je to v háji)
        • anuli

          Re: Re: Re: Málo fanoušků

          Právě toho se bojím. Koukla jsem do programu a podle něj to trvá jenom hodinu, ale ten koncert byl delší!
  • .

    on je prostě nádhernej,fakt!! *14*
    • anetajs

      Re: .

      no jistě že je nádhernej,Josh je prostě nejkrásnější muž na celým světě a všech dob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! *14* *14* *4*
      • Re: Re: .

        jj,přesně tak!!!!dokonalej chlap..!!! *14* *14*
  • Jshííík

    Ahojky Já teda joshe Brobana uplně žeru nemůžu se dočkat až pojedu na ten koncert doufam že to bude brzo Miluju ho je fakt bombastický ikdyž zpívá vážnou hudbu *14* *14* *14* Je uplně nepřekonatelný a ten jeho kukuč.... ani nemluvím a posluchala bych do od rana do večera!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MILÁŠEK!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • qualana

    Díky za hlasování

    Tímto děkuji všem, kteří se už na facebooku hlasovali pro Joshův koncert v Praze. Diky vám to naše hlavní město natřelo takovým favoritům jako je Salt Lake City, Londýn nebo New York *1* Momentálně vedeme o tři hlasy nad doposud nejúspěšnějším Salt Lake City (22:19) *3* Ti si to zřejmě nenechají líbit, takže neusněme na vavřínech a shánějte další hlasy. Ale už teď je vidět, že se s námi musí počítat *5* A o to přece jde, ne? *15*
    • Re: Díky za hlasování

      Teda já nestačím koukat. Nejenže od včerejška přibyli fanoušci tady, ale už jsme předehnali i Salt Lake!
      Klobouk dolů a jen tak dál. A jak říká Qualana, nesmíme usnout na vavřínech a pokračovat v takhle dobře rozjeté práci, ať zjistí, že i s námi už musí počítat. *1* *4* *3*
  • Josh

    On je božííí *4* a ty jeho krásný hluboký hnědý oči - o vlasech ani nemluvím. Skvělý hlas!
  • pan zpěvák

    Jsem příjemně překvapená, že ho v Čechách neznám jen já, ale i pár Čecháčků :)
    Teď o víkendu jsem ho viděla v jednom dílu Ally McBealové, taky tam zpíval dobře. Ale poprvé jsem ho slyšela na hudební stanici, když jsem byla v Egyptě před čtyřmi roky - byla to písnička "You raise me up" - a protože jsem si já chytrá nepamatovala jeho jméno, tak jsem ho pak na internetu našla podle názvu písně. Ta písnička s tou atomosférou Egypta mě dostala. Ale myslím, že nejen tahle, pár jsem od něj už slyšela a je to borec. Není moc zpěváků, u kterých bych zůstala stát s otevřenou pusou. Má řekla bych přímo čarovný hlas a čarovný projev. Jednou z něj bude legenda. Jsem ráda, že ho taky znáte *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit