Přejít na výpis diskuzí

Josh Groban

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • qualana

    Máme svátek!

    Happy Grobanites Day! *15*
  • qualana

    Josh bude v televizi

    Konečně budeme mít po delší době možnost vidět Joshe v televizi. Prima Cool plánuje na září vysílání seriálu Glee, kde si Josh 2x zahrál sám sebe. Kdy přesně si máte televizi pustit, vám dám včas vědět *1*
    • qualana

      Re: Josh bude v televizi

      Tož si zapněte Prima Cool příští neděli a/nebo pondělí, až budou dávat Glee. Sama jsem zvědavá, kdo bude Joshe dabovat *7*
  • qualana

    Novinky

    Vzdávám se...prostě dám novinky sem *5*
    1) Josh se znovu objevil v seriálu Glee. V poslední epizodě 1. řady (Journey) si zahrál své horší já jako jednoho z porotců na regionálkách.
    2) Aby toho nebylo málo, Josh si zahraje v novém filmu Glenna Ficarra a Johna Requa. Název filmu ještě není znám, ale bude se jednat o komedii a Josh v něm bude hrát právníka. Na ČSFD už na film existuje odkaz http://www.csfd.cz/film/265642-unti tled-marital-crisis-comedy/
    3) Nové Joshovo album vyjde letos na podzim. Přesnější informace (přesné datum vydání a název alba) nejsou ještě známy.
    4) Josh světu představil jednu ze svých nových písní - Hidden Away. Poslechnout si ji můžete na http://www.youtube.com/watch?v=qWYs aFLmxOs
  • melilotka

    Nové fórum pro české a slovenské fanoušky

    Zdá se, že nám poté, co jsme byly(i) nuceny(i) opustit původní fórum a zakotvit na chvíli někde jinde, opět svítá na lepší časy. Na http://forum.joshgroban.cz najdete nové diskusní fórum pro české a slovenské fanoušky. Stačí se jen zaregistrovat a začít debatovat
    *1*
  • qualana

    Problém s vkládáním novinek

    No tohle je opravdu vtipné. Napsala jsem administrátorovi, aby mi obnovil vkládání novinek, což udělal. Ale je mi to na níc, protože mi novinky nejdou uložit. Už se o to pokouším několik dní. V Exploreru mi to ukáže chybu stránky. Máte někdo stejný problém? Mám tři novinky, které sem chci vložit, ale tlačítko uložit jako by neexistovalo *16*
    • melilotka

      Re: Problém s vkládáním novinek

      mám stejnou zkušenost, zkoušela jsem nějaké novinky ukládat cca před měsícem, na "uložit" jsem si mohla ťukat, jak jsem chtěla, ale nefungovalo. *8*
  • qualana

    nové fotky

    Ty nové fotky jsou speciální *5* Každý týden se na oficiálních stránkách objeví nová fotka. Koukám, že ne všechny mi administrátoři uznali. Škoda, o ty nejlepší jste přišli.
    A to mi připomíná jednu neoficiální novinku. Josh zavedl na Twitteru jakousi malou tradici "Art Sunday". Každou neděli se s námi podělí o nějaký umělecký zážitek mimo hudební scénu. Bývají to výstavy, které navštívil, jeho kresby, fotky (k nahlédnutí zde: http://blimpsandwindmills.tumblr.co m/) apod. *4* Více novinek se dozvíte, jen co mi administrátoři odblokují vkládání *1* nebo na stránkách joshgroban.cz *3*
    • qualana

      Re: nové fotky

      Hurá! Konečně mi uznali téměř všechny nové fotky a to včetně té nejnovější. Chybí snad jen jedna, ale ta se doufám během pár dní taky objeví *15* Enjoy!
      • melilotka

        Re: Re: nové fotky

        Zato já pořád čekám, kdy sem hodí odkaz na nové fórum. Starý odkaz jsem nechala odstranit kvůli napadení hackerem a poslala jsem odkaz na nové fórum a pořád se nic neděje. *16*
  • qualana

    Je tu nějak mrtvo...

    Je tu nějak mrtvo...s tím se musí něco udělat *1* Staré fórum je definitivně opuštěné, bohužel se nemůžeme dostat k jeho správcovství. Nové fórum je zatím v nedohlednu. Teď fungujeme provizorně někde jinde, pokud má někdo zájem se k nám přidat, napište mi vzkaz, zařídím to *5* Brzy se sem pokusím dát nějaké nové fotky a pár aktuálních novinek *3*
    • melilotka

      Re: Je tu nějak mrtvo...

      hofy je jen provizorní? Já myslela, že je bráno jako plnohodnotná náhrada. Ale tak to mám radost, že uvažujeme, že bude jednou fórum zase fungovat tak jako dřív, i když třeba někde jinde. *4*
      • qualana

        Re: Re: Je tu nějak mrtvo...

        Krátce po tom incidentu jsem si psala se skutečnou Katkou a mluvily jsme i o novém fóru. Už se mi ale dlouho neozvala, tak nevím....Možná na to právě teď nemá čas. Hofy je fajn, je ideální, aby nás nikdo nenašel, ale nemůžeme se tam pořád schovávat.
  • qualana

    Konec českého fóra

    Bohužel musím oznámit konec českého fóra o Joshovi (www.joshgrobanforum.wz.cz). Byli jsme nuceni tuto adresu opustit *9*
  • melilotka

    Smazané příspěvky!

    Který "dobrák" tu maže příspěvky? I negativní příspěvek je příspěvek a pokud není vyloženě hanlivý, tak by tu snad mohl zůstat, ne?
    *7*
  • Birthday!!!

    Wish happy birthday to our love Josh and happy day to all Grobies!!! *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit