Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!

    Celej den nemyslím na nic jinýho <3 Happy Birthday Josh =)hodně štěstí,zdraví a lásky a spoustu sqělejch rolíí... užij si narozky a ať se ti ve všem daří Brouku..žerůůů xo*** *14* *1* *14*
  • Nej filmy

    Nejlepsi jeho filmy jsou Black Hawk Dawn a 30 dni dlouha noc.
  • Josh

    Je prostě k sžrání... Já ho miluju...
  • lili444

    Josh

    V Pearl Haroboru je prostě k nakousnutí...a ve filmu O/Othello nebo jak to bylo je prostě k nakousnutí..psychologický drama bych řekla..krásný film (kýv kýv) *3*
  • konekaja

    film

    Ahoj mohla bych se jenom zeptat jak se jmenuje ten film jak tam uci tu jogu a je policajtem a jinak ja fakt k sezrani *1* *1* *1* *4* *4*
    • Re: film

      detektivové z holywoodu
    • Re: film

      detektivové z hollywoodu
  • zuzulkajoshik

    joshíííčekkk

    je to nej borec na světě hlavně ten jeho úsměva a to znamínko na krku:).)
    jo a v opátek v 8 na primě je paerl harbor
  • Je k sežrání

    Josh Hartnett je moc pěknej a sexy herec,snad nejvíc se mi líbil ve filmu Pearl Harbor-tam byl fakt k sežrání,ale bylo mi líto,že nakonec zemřel,to jsem obrečela *9*
  • zuzulkajoshik

    JOSHÍK

    JE KRÁÁSNEJ MOC MOC MOC MOC
    I LOVE YOU JOSH *4*
  • narozky

    vsechno nej,at se ti dari,at najdes tu pravou a jsi porad tak skvelej jako do ted ti k narozeninam preje ivca...mimochodem vim,ze to cis nebude,ale to je jedno xD... *14*
  • hougerka.edward

    Fšecko nejlepčí!

    Joshi 1.věc co mě za dnešek napadla tak bylo to že máš narozeniny xo* mno tak jsem neodolala a rozhodla se že ti popřeju x)...takže všechno nejlepší!Hodně úspěchu krásný role......o to hezčí babu xDD a prostě ať se má sqěle xo* HAPPY BIRTHDAY JOSH!!!!=o*♥♥♥ *14* *14* PS:Tenhle ten týpek by stál za hřích x))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit