Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .. joSh

    _*nádHernEj_* každej na nej má jinej názor..=) beru že každýmu se nelíbí tak at ho aspon nebuzerujte *5* *5* *13* *8* je
    _*SladKej_*
    pRostE dOkonAlej_* mYLuju Těě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • terulinkab

    Super

    Podle mě je to super chlap a má nádherné oči a ještě hezčí úsměv..je prostě úžasnej..
  • lindisek

    Úžasnej a hezkej Josh:)

    Souhlasím z angel 15,u mě je to taky přesně tak:))) *14* *14* *14*
    • Re: Úžasnej a hezkej Josh:)

      Je vážně skvělej!!
  • angel15

    je dobrej:)

    je to dobrej herec a je to muj vzor:D
  • Největší fanynka Jose

    Josh je nej,nej,nej kluk na celim světě!!! *14* *14* .Kdybych Jose potkala na ulici tak bych se asi roztekla *14* .Jeho nej film je Pearl Harbor *14* ,je to hrozně smutný jak umře *9* .Jo a nevíte kde Josh bydlí?? *7* .V USA a v ???????
  • vejula

    Krááásnýýý

    On je strasne krásnej *14* v pearl harbor uplne nejlepsi..... *14* bylo to hrozne smutny jak umrel.... *9* i love you josh *1*
    • Re: Krááásnýýý

      presne v Pearl Harboru je upe nej.....jsem bulela jak male decko kdyz ho zabili *14* *14* ......radeji mel fak zemrit Raff(Ben Afleck) *4*
      • Re: Re: Krááásnýýý

        no to teda nee :) ja sem rada jak to dopadno a nechtěla bych aby ona byla s Denim stejně milovala Reffa
  • monnycka_of_lnd

    THE BEST OF

    NEJHEZČÍ!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: THE BEST OF

      JJ, je celkem pěknej, hlavně v Pearl Harbor, ale pro mě to pořád není #1!!! *3* *4*
      • monnycka_of_lnd

        Re: Re: THE BEST OF

        bééé me se libi vic nez enrique....ale na nekterych fotkach vypada divne... *13* nwa
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: THE BEST OF

          A mě se zase líbí víc Enrique než on!!! *13* No nic mno, hádat se můžeme i ve škole, ale radši se nebudem hádat vůbec!!! Enrique je lepší cha, chá!!! *1*
          • monnycka_of_lnd

            Re: Re: Re: Re: THE BEST OF

            di někam! *13* *5* *8* *10* *9*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: THE BEST OF

              Se mi nechce, ale uznávám že Enri taky dřív nebyl dokonalej(na těch starších fotkách), ale teď už skoro dokonalej je!!! Ale to prostě nemůžeš řešit, každá máme svůj styl ne??? *14* *14* *4* *8* *15*
    • monnycka_of_lnd

      Re: THE BEST OF

      upe nejklásnější. kdyby mu bylo mín tak si ho vezmu...ale nevipada tak starej....a nejhezčí je jeko danny v pearl harboru *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • adelka2222

    josh

    Jéj.. Josh je upě sladkej =* *14* *14*
    Nejlepší *3* *14* *14* *14*
    • nikolka77

      Re: josh

      jojo Josh je upa kláááásnej a třeba v Pearl Harbor mu to tam sekne akorát ho potom zabijou:( *9* *9* a jinak je mooc klááásnej *14* *14*
  • Happy Birthday

    Dnes je Joshovi 30 let.Myslel jsem,že je starší.Vypadá docela mladě.Přeju mu hodně štěstí!
    • Re: Happy Birthday

      myslel si, že je starší, ale vypadá mladě? seš v tom zamotanej ne??? *15* *15* *9*
  • sladous,ale nechlap!neni moc sexy

    peknej chalan,jen co je pravda.ale nepride mi jako chlap,nemuzu si pomoct,takovej "nanicovatej"nemuzu se pomoc,ale porad ho mam tendence srovnava s benem affleckem..nejspis proto,ze spolu hrali v PH..no to je fuk...proste josh je spis takovej klucik:)..ale je roztomilej *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit