Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josh

    Moje sestra ho miluje, ale podle mě je pěkně hnusnej.
    • chcu vidět teba jak vypadáš:D jak vyblitý piškot :D bestak
  • Ciara

    jinak Josh je skvelej herec,videla sem ho v plno filmech a svy role hraje dobre:-)
  • :(

    Josh je teplek debil, kterej akorát rozhazuje prachy.
  • pro Ciaru alias Velkou fanynku

    Sem tu dlouho nebyla,ale to se mění..ted tady budu voxidovat každej tejden,abyste měli radost...JOSH je pro mě uzavřená kapitola.Mimochodem,nenapadlo vás,že má prasečí očka???Jen se na něj podívejte:-)))) Hej ty Kláro ty si věříš...to je fičák.Jdi se vycpat do Paříže ty modelko...
  • pro saricii:

    Hele, něco ti řeknu! Víš já nejsem famoušek J. Hartnetta-šla jsem sem jen proto že mě baví se hádat s takovejhlema čůzama! JAko jsi například ty!:-)
  • a takový hezký to tu bylo.....:-(
  • pro Šaricii

    Ahoj...máš pravdu,je to tu samá kráva.No ono to sedí: Josh je vůl,ještě k tomu teplej s prasečíma očkama a fandí mu krávy:)docela hustý ne:) Je to tu jak v ZOO. Všechny fanynky jsou tu nadržený jak stepní veverky...
  • muj milacek

    josh je ten nejhezci herec na svete jsem do neho cela hyn a jestli ho tady nekdo kritizuje tak jsou to jen velke pitky protoze josh je nejlepsi!!!!!a nechte si ty sve hnusne nazory pro sebe!!!a s tema ocima ja myslim ze to trosku pravda je ale podivejte se na sebe vy kravy taky mate vadu jste totiz pice!!!!!hoj:)
  • já nevěřím svým očím,jak jsou na sebe lidi dneska zlí!!! sakra chovejte se k sobě slušně holky!!!!!! chováte se fakt jak mimina!!!! stou klárou ale v jednom souhlasím že mluvíte fakt strašně sprostě na holky jako fakt sorry nemam proti vám nic ale trochu se kroťte myslet si můžete co chcete ale ven to radši takhle nepouštějte protože se tim schazujete jina klára mi také není sympatická:-(
  • Je sladkej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit