Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šarianka

    hele starej se o sebe a to, co se líbí nám nekritizuj!!!!
  • konekaja

    film

    Ahoj mohla bych se jenom zeptat jak se jmenuje ten film jak tam uci tu jogu a je policajtem a jinak ja fakt k sezrani *1* *1* *1* *4* *4*
    • Re: film

      detektivové z holywoodu
    • Re: film

      detektivové z hollywoodu
  • pro všechny

    Čus lid.proč vůbec řešíme kláru?není to kravina?dlabejte na ni je to kravka kterou jsem teda ještě neviděla a prostě serte na ni.
  • josh je něco úžasnýho. Takový kotátko na pomazlení. Viděli jste film nejpevnější pouto? U Pearl Harboru to mělo být naopak-aby on přežil. Když se dívám na scénku "mezi padáky" tak mi leze mráz po zádech. ihned bych byla na jejím místě :o))) Je to hold náš skvělý Josh
  • pro dashu:

    Dasho-super!!!
  • pro Pavlinku:

    Jo, tak to máš pravdu-ona si začala
  • !!!

    Pro tu krávu kláru : Tak ty se dokonc znáš s Naomi....wau..to je super!!!Sezes¨nes mi podpis????Myslíš si že sem tak tupá nebo co?Myslíš že ti budu věřit tty tvoje výmysly!!Jo holka, tak to máš pech, já ti nevěřim ani slovo!!!na diskusi HD si psala že přítele máš 3roky a tady píšeš že 2!!takže si to v hlavičce trošku srovnej než si začneš vymejšlet!!!!Zbohem ty jedna chudinko!!!!MAKE PEACE!!NOT WAR!!!!(doufám že tomu rozumíš, když máš Aj na 1. a studovala si gympl...!)
  • pro kravu teda klaru

    boze ty si takova kraaava:D to snad ne,ty jebes kazdyho uplne vsude,necpes ty nahodou ze mas vilu u Joshe na potkani?:D schvalne se kouknete na forum ty Hilary duff tam se taky vyjadrila, kdybys byla modelka,tak se tady nezdrzujes s tou "vetesi" nazvanou normalni lidi,ptz modelky na takovyhle diskuse nechodej a nemachrujou tady se svym majetkem,nemaj to totiz za potrebi, ses trapna,lituju te
  • Josh

    Je prostě k sžrání... Já ho miluju...
  • joj,jeste neco,ty si studovala gimpl a je ti 17?to ses moc daleko nedostala co?:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit