Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fakt sem ubohá? hm,co s tim nadělam no....:-) fakt mi to trhá žíly a asi dnečs neusnu jak mě to bude trápit že slečna nikdo mi tu vykládá o ubohosti fakt....:-))) ne toho neznam! a milé dámy pokud ste si nevšimly,tak já nepsala že znám joshe osobně ale že vedle něj bydlim:-) to je poněkud rozdíl ale s tim si nelamte hlavičky já chápu že ste jen blbý slepice a tudíš se tu sváma už nemíním ani zdržovat protože olítám do paříže tak čau čúzy:-)
  • ahoj všichni! já teda jen koukam proč tu řešíte nějakou Kláru a ne joshe hartnetta! já sem sice taky modelka Kláro,taky už od svejch 13 let v agentuře companymodls a taky cestuju....ale to neznamená že se musíš povišovat nad ostatní! já tě nechci soudit protože tě vůbec neznám ale sz toho tvýho chování seš zřejmě dost nafoukaná! a pak už vim,kde se berou ty reklamy o tom,že sou modelky nafintěný.....!!!! tak laskavě tady nedělej nám všem reklamu! pro ostatní: všechny takový fakt nejsme věřte mi:-) hodně štěstí ať vyřešíte tenhle spor:-)
  • lovemiki

    Love

    Zbožňuju ho milouška! *14*
  • prosimtě neser se do toho jo? díky
  • pro katku!

    Ahoj Kačko, ty vypadáš na super holku narozdíl od mé "kolegyně":-):-) Víš ona si začíná uvědomovat ( a že to trvalo) že je všem pro smích!!!!!!!!!!Já už z ní taky slzim! tak papa
  • ňam

    Jen málo který chlap dokáže být tak neuvěřitelně roztomilý a ňuňavý, a stejně tak sexy a mužný jako právě Josh!
    *5*
  • Já koukám jak blázen co se tady děje kolem kláry, kdybych to býval věděl tak jsem sem nikdy nenapsal, všechno to byla původně sranda. holky nebuďte na sebe takový zlý!!!každej jsme nějakej.
  • jo,děkuju:-) ale zas tak super určitě nejsem každej máme hold něco proto sem kláře nebrala její názory jen mě udivuje že si myslí že když je modelka tak se z ní všichni posaděj na zadek:-) a měli ste pravdu kluci nechtěj jen modelky mam osobní zkušenost která nedopadla dobře sice pro mě ale chybama se člověk učí! třeba se poučí i klára:-)
  • pro kačku

    přečti si starší diskusi,začalo to 5.8, prostě sem napsal takovej blábol no a pak se s toho vyklubalo tohle všechno.
  • Vše nej!!

    Joshi,přeju ti všechno nejlepší k narozkáám!..a at se ti daří furt daří jak doteď...!:)...prostě krásnej chlap:)..k sežrání:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit