Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v agentuře sem už 4 roky za tu dobu sem se vypracovala mezi nejlepší špičku...za to že můj táta si nechal postavit barák vedle joshe já nemůžu:-) a dashu fakt vůbec neznam!!!
  • Lidi co je s váma???Tohle mají být komentáře k Joshovi a ne k nějaký Kláře která tvrdí že bydlí vedle Joshe...já osobně si myslím že kecá ale nechci se do toho míchat....tak papík!
  • pro klárinku...

    Kláro,,,furt myslíš že ti to někdo žere???vidíš ty studuješ práva já konzervtoř-(quatro)!!!tak kdo tu mluví o inteligenci???
  • Největší fanynka Jose

    Josh je nej,nej,nej kluk na celim světě!!! *14* *14* .Kdybych Jose potkala na ulici tak bych se asi roztekla *14* .Jeho nej film je Pearl Harbor *14* ,je to hrozně smutný jak umře *9* .Jo a nevíte kde Josh bydlí?? *7* .V USA a v ???????
  • Kláro!!

    kláro teď jsi se hezky prokecla, že tvůj táta bydlí vedle Joshe!(vedle něj totiž bydlí nějakej Němec Otmar Friench)!!!hahahahahahahaha
  • angel15

    je dobrej:)

    je to dobrej herec a je to muj vzor:D
  • Ciara....

    O.K. ...radši toho necháme....někdo tady měl připomínku, že bysme asi měli radši donekonečna vykládat, jak je Josh úžasnej......myslim, že to už tu bylo zmíněno hodněkrát a neni třeba to opakovat. Tak se mějte......
  • ha,ha,ha ty krávo a si jako myslíš že v tý ulici je jen jedna vila jo? vidět žes tam nikdy nebyla tak rdši drž hubu!
  • pro kláru

    Jo a na tuty se vsadim že toho Otmara znáš, nebo se mýlim????
  • joSh

    liDi...? newíte nekDO kde bydlí prosíím :* napiš te :-) pleasee *7*
    • Re: joSh

      jéé uplně luxus nádhernej =) ani ve fakultěě jůůů *14* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit