Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro kláru

    Kláro ty jsi pěkná ....!!! Myslíš si že kluci žerou jen samí modelky???ty naomi "cambelová" -ani to neumíš napsat, a znáš ji!Tak to byl náznak zoufalství!!!!!
  • sladous,ale nechlap!neni moc sexy

    peknej chalan,jen co je pravda.ale nepride mi jako chlap,nemuzu si pomoct,takovej "nanicovatej"nemuzu se pomoc,ale porad ho mam tendence srovnava s benem affleckem..nejspis proto,ze spolu hrali v PH..no to je fuk...proste josh je spis takovej klucik:)..ale je roztomilej *3*
  • Josh je hezkej,průměrnej herec!!!Většina z vás ho má ráda jen pro to jak vypadá a ne pro to jak hraje...což je podle mě škoda!!!
  • pro dashu:

    moc ti děkuju,konečně někdo inteligentní:-) já si teda nemyslim,že bych se tu nějak vytahovala jen sem odpovídala na dotazy toho puberťáka:-) jo,joshe sem tam viděla jen jednou když nasedal do auta z nějakou blondýnou a pak na zahradě ale jinak ho neznam stejně jako vy! je to taky jen člověk nic víc! ale opravdu ti moc děkuju měj se hezky ahoj:.-)
  • pro dashu a klaru

    JSTE NAFOUKANÝ .....!! Ciara má pravdu!!! Kláro nikdo ti nežere že se znáš s tou "černoškou"...to nevidíš že si z tebe všichni dělaj srandu???tuhle diskusi jsem pročetl s kámošema a oni říkaj to samí co já!!! a ty dasho taky(se divim že se jí zastáváš)...
  • monnycka_of_lnd

    THE BEST OF

    NEJHEZČÍ!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: THE BEST OF

      JJ, je celkem pěknej, hlavně v Pearl Harbor, ale pro mě to pořád není #1!!! *3* *4*
      • monnycka_of_lnd

        Re: Re: THE BEST OF

        bééé me se libi vic nez enrique....ale na nekterych fotkach vypada divne... *13* nwa
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: THE BEST OF

          A mě se zase líbí víc Enrique než on!!! *13* No nic mno, hádat se můžeme i ve škole, ale radši se nebudem hádat vůbec!!! Enrique je lepší cha, chá!!! *1*
          • monnycka_of_lnd

            Re: Re: Re: Re: THE BEST OF

            di někam! *13* *5* *8* *10* *9*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: THE BEST OF

              Se mi nechce, ale uznávám že Enri taky dřív nebyl dokonalej(na těch starších fotkách), ale teď už skoro dokonalej je!!! Ale to prostě nemůžeš řešit, každá máme svůj styl ne??? *14* *14* *4* *8* *15*
    • monnycka_of_lnd

      Re: THE BEST OF

      upe nejklásnější. kdyby mu bylo mín tak si ho vezmu...ale nevipada tak starej....a nejhezčí je jeko danny v pearl harboru *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ta černoška je uplně normální modelka a pokud seš v dobrý agentuře a máš dobrý umíštění tak hold cestuješ a znáš slavný lidi....pohybuješ so prostě ve stejnym prostředí! zrovna jí znam z přehlídky pro escadu... na to pro mě neni nic divnýho! to je jedna z mála věcí,který sou na modelingu to dobrý! a jestli se vám zdám nafoukaná tak to je na modelingu ta horší věc taková bejt prostě musim jestli chci něčeho dosáhnout v tomhle prostředí modelingu je to dost falešný a musíš mít hold ostrý lokty abych se dokázala nějak prosadit!
  • pro modelku Kláru

    Teda Kláro nic proti tobě, ale nemyslim si, že jsi na tom tak dobře, že máš Joshe za souseda. To bys musela bejt jó dobrá... a to podle těch tvojich vzkazů... no nevim no...
  • bob....

    já se můžu zastávat koho chci, jestli dovolíš! A neříkej že sem nafoukaná, protože mě vůbec neznáš!!!
  • podle mě si ten příspěvek tzv. od dashy psala ty kláro, jako že se tě někdo zastává,dá se to lehce prokouknout.ono vůbec neni důležitý jestli si nebo nejsi modelka, jestli si krásná,jestli máš iq150, máš nebo nemáš vilu vedle joshe, zítra tě může srazit auto a všechny tyhle věci ti budou k ničemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit