Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro tudora:

    ha,ha jo? a ty mi jí předáš co??? odkud on je? z A.L? já mám jako modelka dost příležitostí cestovat... hele,a když si s nim teda mluvil tak jentak mimochodem jak ses s nim seznámil? to by mě docela jako fakt zajímalo a nebo sem chodíš na to balit holky co...?
  • Joshikovi

    Je to fakt nejhezči kluk!!!Kež by byli všichni jako on *1* *14* pekne zpivas!!!! *14*
    • Re: Joshikovi

      Josh pěkně zpívá? opravdu?:D pokud máte Joshe rádi navštivte můj blog o něm na www.hartnettjosh.blog.cz *1*
  • pro lucku:

    nevěřím neboj....
  • cau, Josh hartnett je nejkrásnejsí chlap na svete.miluju ho
  • mi ho milujeme skoro všechny co sme tady:-) ale docela by mě zajímalo,jak si ho mezi sebe rozdělíme...:-)))
  • klára

    teď si mě dostala, ano chodim sem na to balit holky, a hlavně tebe kláro, ale protože navipadám jako josh tak mám smůlu. No přeji ti aby tě někdy josh objal a políbíl osobně, papa
  • klasavec

    mishell:je to fakt peknej kluk a pro reterezku mam vzkaz je urcite hezci nes vin diesel
    retezka:no musim rict ze josh je peknej a le na vina diesela nema *1*
    • Re: klasavec

      no ale musis uznat nejhezci je desmond harrington *15*
      • Re: Re: klasavec

        no ale po vinovi *1* *8*
        • Re: Re: Re: klasavec

          proste vin na joshe a desmonda nema proste mas smulu a uznej to konecne *5* *10* *13*
          • Re: Re: Re: Re: klasavec

            mno tak to neni pravda protoze vin je velmi dobry herec ma za sebou mnohem vic filmu nez oni dva a je hezci nez oni!!!!!!!!!takze uz neopdepisuj protoze pro me vin je a vzdy bude ten nej nej nej .......... *5* *1* *14*
  • TUDOR

    proč jako zrovna mě? protože sem blonďatá,protože sem modelka? jak můžete bejt vy kluci tak strašně povrchní!!! vůbec mě neznáš,nikdy si mě neviděl tak nechápu proč zrovna mě....?!!! ale každopádně tobě přeju,aby sis našel holku,kterou nebudeš muset balit na to že vypadáš jako brad jak si tu také zminoval...ale na to,jakej seš opravdu ty! já nestojím o to aby mě josh objal jen ho uznávám jako skvělého herce,který má charisma,líbí se mi jeho názory a líbí se mi i on sám! ale svýho miláčka mám už 2 roky a nemůže se mu žádnej kluk ani josh vyrovnat pro mě je on prostě nejlepší!
  • proč zrovna tebe?protože ses chytla na takovou blbost - jako že sem s nim mluvil. z mi strany to je všechno recese(stačí se podivat na mé jméno) škoda že si to nepochopila :-(
  • TUDOR

    chytla sem se pro to,že sem na tom nehledala nic divného,já jako modelka hodně cestuji a znám naomi cambelovou a pro to mi to nepřišlo tak divný! já sem nehledala na tom nic divnýho protože sem si nemyslela že seš jen puberťák! zase tak naivní nejsem jestli si si všiml,tak sem hned po tom psala jedné holce že ti nevěřím! na to ses zase chytil ty no,neboj blondýnky nejsou jen naivky zvlášť ne ty,který studujou gympl s právním zaměřením! smůla no,ale pro tebe:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit