Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a to se maji vsichni posrat z toho ze si modelka ty pičo
  • je krásný že tvoje uroveň IQ ti ani nedovolý vyjadřovat se jinaj než vulgárně! to mi přijde opravdu naprosto k smíchu! jinak si to asi neuměl/a.... a navíc,neodpovídala sem tobě,tak se tu neztrapňuj a nepleť se jinejm do debaty když se s tebou nebavěj... kdyby sis přečet/a na co sem odpovádala tak bys pochopil/a proč sem tu zmiňovala že sem modelka...ale asi neumíš ani číst tudíš to chápu!
  • už se nemůžu dočkat alspoň uvidim,co si zač že si musíš vymejšlet že znáš joshe a vypadáš jako brad! jo,jentak mimochodem dnes odlétam do A.L a josh hartnett tam má vedle mě vilu tak proto sem se chtěla ujistit jestli ho znáš víš?protože to neni nemožný!
  • nejsladsi..

    nejsladsi..a nejklasnejsiii *14* *14* *14*
  • pro toho blba.

    já ho těžko můžu pozdravovat já se s nim nebavim a pochybuju že by se bavil on se mnou ajinu mam sice na výbornou ale když bych ho viděla pochubuju že by ze mě něco vypadlo! říkám že ma vedle nás dům nic víc.:-) JO,TAK TO UŽ CHÁPU PROČ SI MUSÍŠ VYMEJŠLET:-)
  • Josh

    Má ty nejhezci oci,co jsem kdy videla...a je sladkej...nejvic v Pearl Harboru. *14*
  • josh

    josh je proste ten nejhezci kluk na svete.strasne se mi libi jeho vlasy,oci,postava,ruce zboznuju ho.
  • pro krásnou modelku kláru

    Tak já sem blb jo?No to snad není nutný o mě psát, já to o sobě vím. musím si vymýšlet, já sem totiž tak ošklivej, že vůbec nevycházim z baráku, to i snad zadek slona je hezčí. a tady si alespoň takhle zvedám sebevědomí.
  • asi máš prvdu, tady končim. doufám, že tu úlevu pocítíš ;-)
  • sladkej!

    Ten je tak sladkej!
    *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit