Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro skippy

    Aby ses neposrala že máš jeho podpis ty náno jedna nafoukaná.
  • ta fotka jak sem nikdo dal josh v pearl harboru dost dobrá co?ta poslední úplně dole.moc mu to tam sluší
  • borec=o)

    ma krasne telo,pekny oci,je to moc velkej borec,libi se mi jeho fotografie je tam jek nejakej model moc peknej kluk
  • Můj názor

    Když to tady tak čtu, asi nejsem jediná, pro koho je Joshík modlou....?!Odpověď pro všechny pokrytce......Co nás na něm tak bere???Jeho malé upřímné a tuty uhrančivé kukadla, jeho úsměv...bez té malé mezírky by to nebylo ono... Fakulta byla sice pí.... ale ze všech filmů tam byl nej...Ty tmavý vlasy...Ach...Takovýho kluka mít, tak se s ním zamknu a ani ho nebudu pouštět ven, aby mi ho nějaká neklofla....=o)
  • jh

    Jh je krasnej to je vlastne slabe slovo :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))
  • kdyby ho prohlasili za svatyho dam se na viru:-)))))))))
  • o něm

    Josh je prostě kunďák , o tom žádná.......
  • Josh and Laky

    Josh je asi kluk snem všech holek,... je jedinej originální typ prostě něžnej krásnej milej a asi každá by ho chtěla vidět a spatřit na svý oči!! tak yjsem taková jeho faninka a chtěla bych vše to co tad ypíšu chtěla bych se s ním seznámit neboa pson vidět,... je upe nádhernej,... *14*
  • Nejlepší herec asi není, to se mi zdá trochu moc, každopádně je dost dobrej a na tak pěknou prdýlku, jakou vlastní, se vždycky ráda podívám.....hmmm, dala bych si říct:)papapapa
  • Můj milášek

    Josh je ten největší kořen,kterého jsem kdy potkala!!!Já ho fakt miluju!!!Já bych pro něho hlasovala jako nejhezčího chlapa na světě je fakt boží *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit