Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo to sem ještě já,pochybuju že ste s nim mluvily a že je tady něčí bratránek a takový píčoviny,kterým by nevěřily ani malý děti ve školce!!ten ani neví že ňáká česká republika je né?taková malá prdel.tak proč řešit takový kraviny!!
  • johs je 1 *14* *14* *14* *14* je hezkaj a milujiho
  • jdEte ja ho milujuuuuuuuuuu *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *15* *8* *16* *8*
  • Milujú ho* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hezisku ten je tak sladouckeeeej neco takovyho tady u nas potkat tak to by byl zazrak je klaaasnounkej
  • Ciaře

    no proti nejsem,tak tady ho máš*3*ale mám ho hodně dlouhej co???
  • všem debilům

    Takže ti co o něm píšou takový hnusárny a urážejí ho ať jdou do prdele a už se nevrací
  • O Joshíkovi

    Joshua Daniel Hartnett je móóóóóóóóc krásnej začal se mi líbit už ve Fakultě byl tam hrozně sexi a jak ho ten mimozemšťan prohodil akváriem tak mi ho bylo moc líto. ale i jeho další filmy byly skvělý např. Pearl Harbor, Černý jestřáb sestřelen, 40dní a 40nocí, Detektivové z Hollywoodu, Othello, Miluj mě prosím, Halloween H20, všechny tyhle nádherný filmy jsem viděla a taky je mám doma chtěla bych se na ně dívat skoro pořád on je ve všech tak nádhernej i když v Othellovi hrál zlího byl tam prostě skvělej. A ti kdo ho nesnáší ať sem nelezou mi jim taky nelezem na jejich posraný stránky!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nej Josh

    Nechte mi ho ten je muj Miluju te Joshi:-)Nechces mi poslat e-mail? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit