Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josh je prostě úžasnej,nepřekonatelnej atd.Pearl Harbor je nejkrásnější a nejromantičtější film jakej existuje.Krásně sem si pořvala když Dannyho zastřelili.Jestli máte fotky tak posílejte lidi.Naprosto ho miluju.Posílejte na Alena.Francova@seznam.cz
  • No, Když byli v kině Snowboardácí, tak jsem nemusela, protože jsem to už dávno měla na cd, takže jestli to budu mít už dřív, tak do kina nepůjdu, jestli mi to ale nikdo neudělá, tak budu muste...Vidělas trailer?Vojta je tam nahej....
  • Tak se mrkni na www.raftaci.com tam se na něj mrkni... *3*
  • jak se vam líbí tento kořen hezkej co..
  • Josh

    je skvělej né,ale my s tim nic neuděláme už je to tak máme smůlu i když bych ho brala aspoň jako kámoše ale to nikdy nebude musíme se smířit miluje ho hodně lidiček a mezi nimi jsem i já škoda že je tak daleko
  • ciara

    pět dvojek jinak za jedna...žádná sláva *5* *1* *3*
  • joshííík

    Josh Hartnett je prostě úžasnééééééééééééééééj!!!!!!!!!!!!!!!!! *5* *14* *14*
  • josh

    josh je fakt super vypada krasne skoro v kazdy roli skoda ze se s ni nikdy nepotkam doufam ze treba nekdy prijede do prahy:-))
  • .......

    No holky,musim říct něco neoriginálního-a to že Josh je nááádhernej,ale jak tak koukam,tak tady je to úúúplně přeslazený,jakej je to miláček,roztomiloučkej,krásňoučkej,ťu ťu ňu ťu.Takže klid holky,vy ste jak kdybyste komentovaly malý štěňátko...
  • Jako kde ste to vytáhli panebože že je teplej a že rozhazuje prachy?no a má na to je to herec tak ať má né?a ani není nafoukanej,úplně normálně človíček a navíc krásnej.no jde z vás asi ta závist z některých vás,ale je vás málo.kdo chce pokecat o joshovi tak aˇnapíše ju?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit