Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro tudora:

    ajo,tady to je no ale to mi nepříde zase takový aby z toho musela vzniknout taková hádka ale chápu holky....ale zase nechci odsuzovat ani kláru protože s tim,že prostředí modelingu je špína to má pravdu! ale ani to jí nedává právo se takhle chovat:-) no nevim já se do toho plést radši nebudu ale souhlasim s holkama:-)
  • hougerka.edward

    Fšecko nejlepčí!

    Joshi 1.věc co mě za dnešek napadla tak bylo to že máš narozeniny xo* mno tak jsem neodolala a rozhodla se že ti popřeju x)...takže všechno nejlepší!Hodně úspěchu krásný role......o to hezčí babu xDD a prostě ať se má sqěle xo* HAPPY BIRTHDAY JOSH!!!!=o*♥♥♥ *14* *14* PS:Tenhle ten týpek by stál za hřích x))
  • pro tudora:

    Já vím že jsi to nejdřív "začal" ty! Ale ona je úplně blbá!Ona si neuvědomuječ že je všem pro smích...
  • Pro Kačku:

    Já osobně si myslim že ona blbá zůstane--nic proti ní!
  • pro všechny:

    ježiší jděte do píči všichni co ste tady a kačenko když si taky modelka tak bys mě mohla podržet protože víš,jaký to tam je asi seš pěkná kráva sereš se akorát lidem do debaty!
  • pro kláru:

    Kláro,laskavě mě tady nenapadej já sem proti tobě nic neřekla!a ani s tim začit nehodlám protože mi za to ani nestojíš! a jestli sis toho ještě nevšimla,tak tohle je !!!veřejné!!!! diskusní forum tudíš se můžu plést do debaty komu chci a jestli chceš vést soukromé hovory a rozhovory tak si pořiď mobila a nebo si di vylejvat svoje problémy někam ven na pavlač!
  • pro KLÁRU:

    Jdi si tam sama!!!Jak Katka řekla toto je debata pro všechny!A nechápu proč by se tě měla Katka zastávat?jen proto že jste obě modelky??prosímtě jdi se vycpat!
  • Pro všechny blbý fanynky

    Jedinej kdo má tady pravdu je Šaricie, a ty co tvrdí to co my.Josh je buzík, kterej všechny balí na ty svý sladký úsměvy. Je to debil. A fanynky jsou jenom houf slepic, který když ho vidí na plakátu tak omdlí. Toť pravda
  • zuzulkajoshik

    joshíííčekkk

    je to nej borec na světě hlavně ten jeho úsměva a to znamínko na krku:).)
    jo a v opátek v 8 na primě je paerl harbor
  • Luky1987

    Výborný herec 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit