Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to krasavec:o)

    Josh je uplne nejhezci herec pod sluncem...někdy bych ho chtěla vidět ve skutečosti;-) umí se krásně usmívat. Já ho prostě zbožňuju:-*
  • On je uplne uzasnej a ted je s nim novej film Sin City. Je tam uzasnej!!
  • Je úplně suprovej...Boží. je krásnej a umí skvěle hrát...je prostě celej GREAT!! *14*
  • pro:Šáricie,Šárianka

    Určitě nejsem sama, která si myslí že Josh je nejlepší!!!A vy dvě jste jenom nafoukaný krávy, který na nic jinýho než na sebe nemyslej!!!Sorry:-)Ale je to můj názor...
  • Fakt nechápu lidi, který mají něco proti určitým věcem, v tomhle případě proti Joshovi a řeší to...Tohle je stránka o něm...a když se vám nelíbí a nemáte ho rádi, tak sem sakra nelezte...nikdo vás k tomu nenutí..
  • :))

    Vzkazy typu "Miluju Joshe!!!" Mě fakt dostávaj..... *1* No určitě i tyhle 12-15 lety holky trochu dospějou a budou si víc než vzhledu všímat toho jak hraje. A musim říct, že hraje fakt výborně *4* !! Filmy jako třeba Lucky number Slevin, 40 days and 40 nights, nebo Virgin suicides (kterej asi moc lidí nezná). Jsou vážně špičkově zahraný. Všechna čest *4*
  • A co řešíte.Tak se vám nelíbí tak se ani do něj neserte ne?kdo se vás o to prosí?prostě dobrej a tak dále.a vy co ho nemusíte tak sem radši nelezte a sklapněte huby a uděláte nejlíp!!
  • Výška?

    ahoj holky, souhlasim ,je sladkej ,ale mam dotazek.Vite nekdo,jak je vysokej? *3* diky za odpoved,papa
    • Re: Výška?

      190 cm
    • Re: Výška?

      Ahojky, jasně, že to vím *3* Josh měří 192 cm :)
      • Re: Re: Výška?

        AHOJKY! jestli mate radi Joshe, zajdete se kouknout na nedavno zalozeny blog o nem! www.hartnettjosh.blog.cz
        Napiste komentik a pod...diiiiky *4*
  • Wow!!Je nej!!

    Je nejlepší,nejhezčí!!Klidně bych se za něho poprala!!!Je to super klučina a te komu se to nelíbí at si dá na mě pozor!!!!!!!!!!
  • Milacek Josh

    Josh je naprosto skvelej,proste uzasnej herec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit