Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josh

    nemáte někdo joshovu adresu na autogram?????? jestli ano napiše mi ji pls na můj e-mail

    můj mail je: Evule321@seznam.cz

    mooooooooooc dík předem *3*
  • ....

    Tak Joshík je fakt super herec a je fakt nádherný!!!!Hodně moc se mi líbílo jak hrál v Pearl Harbor tam byl fákt hezký!!!!I LOVE JOSH HARTNETT *14* *14* *14* *14*
    • Re: ....

      jj josh je fakt mooooooc krásný patří mezi nejhezčí herce na světě

      P.S. aspoň pro mě patří mezi nejhezčí na světě



      LOVE JOSH HARTNETT
  • Josh

    Josh je azda najkrajší muž na svete (a taktiež vynikajúci herec). Ja ho doslova žerem. Je veľmi, ale veľmi sexi. No a tie jeho oči. Mám najkrajší kukuč na svete. Nie je síce ten najvyšportovanejší chlap, ale mne sa napriek tomu páči. Áááááách mať ho tak doma - tak by som držala len a len vo svojej izbe *14* *14*
    A určite nie som jediná na svete, kto na to nepomyslel!!! Nemám pravdu???
  • JOshhhhhhhhhhh

    holky asi ho vsechny upo zboznujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ja ho upo milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu *14* *14* *14*
  • pearl harbor

    jjaaaaaaaaaaaaaaaaa ho upo muluju furt na nej myslim upo sem brecela kdyz ve filmu pearl harboru umrell ja HO MILUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUU *14* *14* *14* *14* *14*
  • JOshhhhhhhhhhh

    je upo klaaaasnejjjjjjjjjjjj chtela bych za nim jet do ameriky upo ho miluju
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Výška?

    ahoj holky, souhlasim ,je sladkej ,ale mam dotazek.Vite nekdo,jak je vysokej? *3* diky za odpoved,papa
    • Re: Výška?

      190 cm
    • Re: Výška?

      Ahojky, jasně, že to vím *3* Josh měří 192 cm :)
      • Re: Re: Výška?

        AHOJKY! jestli mate radi Joshe, zajdete se kouknout na nedavno zalozeny blog o nem! www.hartnettjosh.blog.cz
        Napiste komentik a pod...diiiiky *4*
  • :))

    Vzkazy typu "Miluju Joshe!!!" Mě fakt dostávaj..... *1* No určitě i tyhle 12-15 lety holky trochu dospějou a budou si víc než vzhledu všímat toho jak hraje. A musim říct, že hraje fakt výborně *4* !! Filmy jako třeba Lucky number Slevin, 40 days and 40 nights, nebo Virgin suicides (kterej asi moc lidí nezná). Jsou vážně špičkově zahraný. Všechna čest *4*
  • Můj milášek

    Josh je ten největší kořen,kterého jsem kdy potkala!!!Já ho fakt miluju!!!Já bych pro něho hlasovala jako nejhezčího chlapa na světě je fakt boží *4*
  • fuck of

    jo fuck of super hlavně Pearl Harbor *5* a taky detektivové z hollywoodu *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší