Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ICQ

    Ahoj já mám od Joshe Hutchersona ICQ ! Kdo ho chce at mi napíše na e-mail ! A fakt nekecám ! *14*
    • hutchhannah.2000@gmail.com Napis mi tam pls ten ICQ
    • Re: ICQ

      pls jestly ho mas tak my napis na icq 388314324 a mas i od annysophie robb pls budu ti moc vdecny *4*
    • Re: ICQ

      Jo?A dala bys mi ho(ICQ), prosím?Děkuji
      • Re: Re: ICQ

        Mocinky prosím *14*
    • Re: ICQ

      Ahojky neposlala by si mi jeho ICQ?Mockrát dík jsem jeho fanoušek *3*
    • Re: ICQ

      prosimte das mi jeho icq?????
  • E-mail Nebo ICQ ??

    Nemáte od něj e-mail nebo ICQ ? Jestli jo tak mi dejte vědět .... taky se odměním ! Moje ICQ je : 495-446-152 tak dejte vědět ! Předem díky ! *3*
  • E-mail nebo ICQ ???

    Máte někdo jesho ICQ nebo e-mail ? Jestli někdo jo tak mi dejte vědět moje ICQ je : 495-446-152 .... Předem Díky *3*
  • Ahojte všichni!!

    Tak já se taky přidávám s otázkou, jestli nemá někdo na něj ICQ nebo e-mail...pls pls pls pls pls napište!!!!!!!!!! Je prostě boží!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Ahojte všichni!!

      Mám jeho ICQ !! *1*
      • t.christine

        Re: Re: Ahojte všichni!!

        si delas srandu keci
      • Re: Re: Ahojte všichni!!

        caw nedala bys my jeho icq pls a jesly nemas i id annysophie robb pls *9* *9* *9*
  • Čau

    Ahoj chci se zeptat nemá nějakej email nebo ICQ nebo tak něco??
  • www.Josh Hutcherson.com

    Josh Hutcherson- jeden z najtalentovanejších hercov mladšieho veku v Kentucky. zahral si v znamych ,,kinohitoch"
    ako Zathura- zahral si tam najprv protivneho , potom fainoveho bráška chlpca Dennyho, Waltera. Dalej v Polárnom exprese si zahral ,,chlapca" a v najnovšom filme, si zahral hlavnú ulohu ,,peknňáčika" Jesseho, ktorý mal veľku fantáziu a vedel pekne kresliť . Jeho idol je vraj speváčka JoJo. S bratom Connorom mamou Michelle a otcom Chrisom tvoria dokonalú rodinu. Povrávalo sa, že za nim doslova a do pismena ,,doliezala" jeho kolegyňa Annasophia Robb. No on jej navrhol ,,len " kamarátstvo ona však len kamarátstvo nechcela a tak sa s nim už skoro vôbec nebaví.Josh miluje surf a skoro stale, keď nefilmuje chodí na prázdniny ku babke Gracie na Novy Zeland, kde jeho babka, mimochodom jeho veľká fanúšička býva *1* . Inokedy sa povravalo, že skoro 3 mesiace chodil s kamarátkou Cecillies Mordersons, ale ich vzťah bola len fláma. Dokonca ho vraj videli v kine s herečkou Dakotou Faning, ktoru jej blízky prezívaju ,,Dakey". Tak uvidíme čo sa s Josha vykľuje. *3* . Nechodí s nikým a jediné dievča, s ktorým ho uvidíte bude ,,rodinna priateľka" Shannon, ktora sa všade pchá. Dievky, možte sa tešiť,je voľný a jeho najbližšie narodky budu až v oktobri, bye bye. *3* *14* *14*
    • Re: www.Josh Hutcherson.com

      Fakt?A jak to víš? *14* *7*
    • AnnaSophia Robb

      čau lidi má někdo icq nna AnnuSophiu Robb nebo nějaký kontakt tak mi pls písněte na icq 253725681 *3* Je to hezká a super holčina *14*
    • Re: www.Josh Hutcherson.com

      ho sleduješ nebo co?falt trapný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit