Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • má Josh nějakou přítelkyni? doufam že ne prtže je fakt krasnej(chtěla bych ho)
    • momentálně ne.ale spekuluje se,že chodil s Vanessou Hudgens a Victorií Justice. A přišel o to ve 14ti letech s jeho tehdejší holkou Sharon.
  • Ja som ho 1. Krát videla ked som mala 5 rokov vo filme
    cestá do stredu zeme veľmi sa mi ten film pacil pred pár dňami ten film dávali znovu veľmi som sa tešila lebo bol jeden z mojich najobľúbenejších sle dosť som
    sklamaná lebo josh sa mi veľmi páči a myslela som že má len 15 rokov *9*
    • :))))))Tos mě fakt pobavila,upřímně :)))))
      To by jsme si přály všechny :*
  • Poprvé jsem ho viděla ve filmu Upírův pomocník ( nejsem moc velkej fanda rodinnejch komedií , jsem spíš přes fantasy a sci-fi ) a od té doby je u mě jasná jednička ( dokonce jsem se začala koukat na rodinný komedie - HRŮZA !!! ) *14* *3*
  • On je prostě nejúžasnější kluk planety HROZNĚ HO MILUJU *14* *14* *14*
  • http://tinyurl.com/cbvlkwh , naposledy, Top 100 nejoblíbenějších filmových hvězd, podle českých a slovenských fanoušků na cs filmovém serveru csfd. K 1.prosinci 2011. Akorát je to s anglickými popisky, kvůli fanouškům ze světa. Pořád mně vrtá hlavou, že ženy, no tedy holky, válcujou kluky v popularitě. V Top 20 jsou jen čtyři, Taylor Lautner, Freddie Highmore, Logan Lerman a Josh Hutcherson. Zajímavé je taky, že na těch nejnižších příčkách stačí někomu získat 3 nebo 4 fanoušky a vyletí o třeba 40 příček nahoru. V případě stejného počtu fandů byly stars řazeni podle abecedy.
    *5*
  • sweet_girl19
    Happy birthday....Josh,you are the nicest and coolest boy in the world .....
    P.S. .... I want to play with you in the movie,PLEASE.................... ..........I♥U *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • seš nej,ma bonba hlažky. ve všech filmech je hezkej vipada jako andílek..ma supr uzměv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je hezkej a tak to taky bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MILUJU HO MOCINKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
  • Vše Nejlepší k tvým uža 19 pořad si hezkej bomba kluk a taky budeš!!!hodně holek a uzpěchu Seš prostě nejhezčí klučina!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *3*
  • jo je krasnej ale mozna by se tam mohla dat novejsi fotka
  • vše nejlepší k tvým krásným 19-narozkám ..:-) *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit