Přejít na výpis diskuzí

Josif Vissarionovič Stalin

OSOBNOST31.12.2006 1:59
48 příspěvků

Josif Vissarionovič Stalin byl jedním z nejkrutějších diktátorů v dějinách lidstva, přímo či nepřímo po sobě zanechal miliony mrtvých. V Sovětském svazu se mu podařilo nastolit systém, který má nejspíše nejblíže k orwellovské představně totalitního systému. „Velký Bratr“ Stalin věděl všechno o všech, zatímco mezi lid vystupoval jen málokdy. Josif Vissarionovič Džugašvili, jak zní jeho pravé jméno, se narodil 18. prosince 1878 v gruzínském městě Gori. Otec Vissarion byl švec, spíše než šití bot se však často věnoval alkoholu. Když se opilý ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozdíl mezi tímto umrdaným, zamindrákovaným prckem a Hitlerem je docela zásadní! Stalin narozdíl od Hitlera ničil i svůj národ! Jednou jsem slyšel výpověď ruského politického vězně z gulagů a říkal, že lepší bylo v zajetí Němců, protože je alespoň ponižoval nepřítel, kdežto v gulazích je ponižoval vlastní člověk\národ! Lidstvo se zřejmě nikdy neponaučí, protože lidé jsou různorodí!
  • vrah a pěknej zmetek s Hitlerem udělali tolik zla doufám že už takoví diktátoři nepříjdou *16*
  • Jak se může někomu líbit? *8*
  • libše: tak to ti musí bejt nejmíň 100 let! *2*
  • Pak si totální vyhrabaná kundíhlava...
  • Nevím jak vy, ale ja jsem shlidla 1 dokument o něm a je mi z nějakého divného důvodu sympatický. Rozhodně víc sympatičtější než Hitler. *4* *1* *8*
    • asi nejsi v pohodě, zabil 20 mil. lidi
      • Vy nic neříkejte! Sám jste mu počet obětí dost ubral.
    • To myslíš vazně??!!
    • Pak si totální vyhrabaná kundíhlava..
  • jsem jeho žena domlouvaly jsme se po zamilivaných dopisech *14* *6*
    • do plynu s tebou
  • bez stalina by jsme tady nebyly *8* *14* *15* *2*
    • To jo akorát to tady zkurvil
  • miluju stalina. *14*
    • obyčejný provokatér-ka
  • žena libuše pražáková(libšeše) *8* *16* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit