Přejít na výpis diskuzí

Josif Vissarionovič Stalin

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    🤮🤮🤮

  • Rozdíl mezi tímto umrdaným, zamindrákovaným prckem a Hitlerem je docela zásadní! Stalin narozdíl od Hitlera ničil i svůj národ! Jednou jsem slyšel výpověď ruského politického vězně z gulagů a říkal, že lepší bylo v zajetí Němců, protože je alespoň ponižoval nepřítel, kdežto v gulazích je ponižoval vlastní člověk\národ! Lidstvo se zřejmě nikdy neponaučí, protože lidé jsou různorodí!
    • Stalin na rozdíl od hytlerovské zberby je v kategorii "Dobro", jelikož Druhá Svetová byla dobrá válka, válka ke zničení zla /nacistického zla/ ....... ja na nej již špínu házet nebudu, ne, ne. 

      Stalin jednou řekl : "Na muj hrob bude naházeno kopa špíny, ale věřím, že čas tuhle špínu z hrobu odvane".  Již se to plní ..... 75 let po WWII 

      Já se ho nezastávám, všechny dobré veci vyvážil  zločiny ..... a všechny zločiny vyvážil  dobrými  vecmi ....již mi nevadí že roste jeho popularita 

  • vrah a pěknej zmetek s Hitlerem udělali tolik zla doufám že už takoví diktátoři nepříjdou *16*
  • Jak se může někomu líbit? *8*
    • porážkou hytlerovské zberby ve válce ? Tak me napadla 1 možnost ......

  • libše: tak to ti musí bejt nejmíň 100 let! *2*
  • Pak si totální vyhrabaná kundíhlava...
  • Nevím jak vy, ale ja jsem shlidla 1 dokument o něm a je mi z nějakého divného důvodu sympatický. Rozhodně víc sympatičtější než Hitler. *4* *1* *8*
    • asi nejsi v pohodě, zabil 20 mil. lidi
      • proč ne 4 miliardy ? jaj, už vím ... tolik tehdy nemela ani tahle planeta  .... 

      • Vy nic neříkejte! Sám jste mu počet obětí dost ubral.
    • To myslíš vazně??!!
    • Pak si totální vyhrabaná kundíhlava..
  • jsem jeho žena domlouvaly jsme se po zamilivaných dopisech *14* *6*
    • do plynu s tebou
  • bez stalina by jsme tady nebyly *8* *14* *15* *2*
    • To jo akorát to tady zkurvil
  • miluju stalina. *14*
    • obyčejný provokatér-ka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit