Přejít na výpis diskuzí

Jožo Ráž

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahleta

    2008/2009

    Všem Vám lidičky přeji do Nového roku splnění i těch přání,které neříkáme nahlas,zdravíčko a moooc lásky. *4*
    Skupině ELÁN přeji hodně elánu při tvorbě a na koncertech a v osobním životě?Vše,co jsem už přála nám lidičkám. *14*
  • Velky muzikant

    Co rict tento clovek a jeho kapela jsou s nami uz vic jak 25let a a jejich pisne se dotykaji naseho bourliveho mladi..texty ktere nam pripominaji nase mladi...Proste super hity
    Dekujeme
    PS:Obnivuji take na Jozovi ze s plnym elanem a bez ohledu jestli to muze mit nejake nasledky (myslim tim profesionalni)rekl to co si mysli o Americe Jeden z mala lidi dnes v Cesko-Slovensku ktery rekne to co citi i kdyz to dneska neni v mode.....A tak to ma byt
    Pane Jozo jen tak dal
  • Narozeniny

    Dnes je panu Ráži 54 let.Chci mu popřát vše nejlepší.Kapela Elán je fakt dobrá.
    • tahleta

      Re: Narozeniny

      Chtěla bych se přidat k sdečnému blahopřání.Ať se Jožovi splní vše po čem touží. *14*
  • tahleta

    Vážení,

    tento "chalan" byl se mnou a s mojí první láskou.Při jeho písních jsem porodila děti.Mezitím on se podruhé narodil a teď...Přiznejme si,asi žádná nemá šanci mu to říct do očí.Ať žije platonická LÁSKA. *14*
  • Nejlepší kapela na světě

    Ahojka, Jožo je prostě super a jeho kapela je nejlepší na světě!!!! Poslouchám je každý den - hold jsem na nich závislá! *1* *14* *15*
  • erikazachova

    ahoj taky musím souhlasit......

    ahoj taky musím souhlasiT *3* BLYA JSEM NA JEJICH KONCERTĚ V hRADIŠTI a bylo to,to nejleší co jsem kdy viděla *14* *14* jasou to moji miláčci *14* *14* *4*
  • láska

    *14* ahojky jsem fanynkou Jožínka již 27 roků *3* je to víc než jsem vdaná. Neni dne aby jsem si nevzpomněla a nepustila si písničky, je to můj anděl *4*
    • Re: láska

      *3* Ahoj, musím s Tebou souhlasit, měli tu v Boleslavi koncert, naprosto úžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit