Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    JUANES JE NEJLEPŠÍ NA CELYM SVĚTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! *14*
  • Je mnohem lepší než Justin Bieber a další zpěváci a zpěvačky..... Juanes je borec! *14*
    • Re: ♥

      moje řeč simtě justin bieber je vůbec humus a proti juaneskovi je každej NULA *3*
      • Re: Re: ♥

        Jasný, Juanes je nej! Akorát mi vadí jak o něm furt mluví a mě kritizujou kvůli tomu co poslouchám. Já si stejně Juanese chválim a jsem pyšná na to co pouslouchám. Všem řikám: Kdo nemá rád Juansese, nemá rád mně! *1*
        • Re: Re: Re: ♥

          jako kdo tě kritizuje že posloucháš juanese??? sim tě lidma bez vkusu se nenech manipulovat sou blbý xDD já si zas řikám kdo nemá rád juanese ten je pěkně na hlawu *1*
          • Re: Re: Re: Re: ♥

            hani pod někdy na ICQ
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              noo dyt jo a nemáš třeba skype nebo facebook? a jo máš prawdu oni nemaj styl tyo wšichni tet poslouchaj lady gagu miley cyrus etc ae to sou všechno NULY o proti juanesovi ae to oni nepochopěj nemaj mozek... JUANES JE NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!! *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              jj pujdu ale ted se mi poslední dobou seká icq ale zkusim to třeba i přes net *1* jinak mě kritizujou uplně všichni celá škola ale mě je to jedno oni nemaj styl *3*
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    *14* y no regresas *14*
    • Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

      joo toe úpe úžasný x-*
      • Re: Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

        no žee jo toe úpe krááásný *14* *14* *14* *14*
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Juanes je úúžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • xxx

    JUANES JE NEJLEPŠÍ NA CELYM SVĚTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: xxx

      jooooo
      • Re: Re: xxx

        i v celym vesmíru :-*
        • Re: Re: Re: xxx

          Ve všech galaxiích ! *4*
          • Re: Re: Re: Re: xxx

            ANO!!!!!!! *5* *14*
        • Re: Re: Re: xxx

          to teda neexistuje nic lepšího než juanes♥
          • Re: Re: Re: Re: xxx

            přesně tak
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              no to teda jo *14* *14* *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              to je na něj slabý slovo :-*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              je úžasnej *14*
  • xD

    hele mam pro vás vtip: de malá mořská víla, sněhurka a paleček a dou se zapsat do knihy rekordů. dlouho tam čekaj a zapovídaj se..."sněhurko proč tu si ty?" "jsem nejkrásnější žena na světě" "palečku proč tu si ty" "jsem nejmenší na světě" "malá mořská vílo proč tu si ty?" "umím zpívat ze všech nejlíp na světě"... tak tam de sněhurka, vrátí se šťastná "hurá zapsali mě sem nejkrásnější žena na světě" jde tam paleček vrátí se taky celej šťastněj a řiká "hurá zapsali mě sem nejmenší na světě" de tam malá mořská víla vrátí se úpe nas*aná a vztekle řiká "kur*a kdo to je juanes???!!!"...
    • Re: xD

      Wow to je dobrý!!! *3* Znáš ještě nějaký takový vtipy?
      • Re: Re: xD

        jj znám: víš jak zabawíš blondýnu snad na celej život? řekni jí at hledá lepšího zpěváka než je juanes a nebo jí řekni at napíše větu "juanes je nejnejnejnej...nejlepší" a at tam napíše tolik NEJ aby to vystihlo juanese... *1*
    • Re: xD

      hey to je dobrý a je to tak no ae juanese by tam zapsali *1*
      • Re: Re: xD

        tjn malá mořská víla by měla dost smůlu xDDD no to by byla fakt už nas.... kdyby tam zapsali jeho
        • Re: Re: Re: xD

          ntj ae co by s im mohla dělat...nic *1*
          • Re: Re: Re: Re: xD

            no to ne no *1*
  • xxx

    Juanes je nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejn ejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej.. .nejlepší *14* *14*
    • Re: xxx

      máš těch NEJ málo na juanese
      • Re: Re: xxx

        já vim proto sam sou ty tečky ne? *3* kdybych měla napsat tolik NEJ abych vystihla juanese budu tady ještě jako stará bába sedět a psát nejnejnej... a taky tu umřu a možná ještě jako duch budu psát nejnejnej.... a pak mě vystídaj moje děti vnoučata pravnoučata.... stě na juanese těch NEJ nebude nikdy dost...
        • Re: Re: Re: xxx

          to je fakt a ani by pak nikdo ten text neodeslal ptž dřív by se bud podělal pc nebo by se stalo něco jinýho no... *1*
          • Re: Re: Re: Re: xxx

            tj a nebo že by za několik miliard let někdo opravdu napsal tolik NEJ že by vystihl juanese?
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              to by ani nikdo nikdy nedopsal *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              to ne no to by musel do nekonečna dycky u toho pc sedět někdo a psát nejnejnejnej..... *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              no a třeba to ani nejde ptž juanese vystihne tak nekonečně NEJ a to nikdo nedopíše...
            • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

              juj no tak to by byl borec a byl by to dost dlouhej článek....
  • allisonc

    Hranice smrti

    Tak nám budou dávat zase "Hranice smrti" s Juanesem. Bude 30. září na Barrandově ve 21:15!! Musím se koukat *1* *1* !
    • Re: Hranice smrti

      fkt jo? já to mam stažený a stejně my nemáme barrandov sakra tk se na to kouknu na pc
      • allisonc

        Re: Re: Hranice smrti

        Já jsem to ještě neviděla a když jsem zjistila, že to budou dávat, tak jsem se málem zbláznila radostí *1* !
        • Re: Re: Re: Hranice smrti

          ntj to já když sem si tady přečetla že tam hraje juanesek tak sem to hned stáhla a koukla se na to je to ae brutus...ae juanesek je úžasnej no jako dycky *14*
          • Re: Re: Re: Re: Hranice smrti

            no jasně to my víme muck :-*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hranice smrti

              já wim že to tady všichni vědí ae stě je úžasnej *14*
      • Re: Re: Hranice smrti

        jo já taky a už sem to viděla je to dost smutný *9* ae juanes je dycky úúžasnej *14*
  • úžasnej

    juanes je úúúúžasnej a netvrďte že ne!
    • Re: úžasnej

      jo přesně tak
      • Re: Re: úžasnej

        že jo a ten jeho krásnej hlas no to je neuvěřitelný... *14* *14*
        • Re: Re: Re: úžasnej

          že jo já když slyšim jeho hlas tak to mě úpe zamrazí nevnímám nic jinýho :-* *14*
          • Re: Re: Re: Re: úžasnej

            *1* no dyt jo ze mě si táta pořát dělá srandu a řiká mi juanesko a jako mě to neva a on myslí že jo bo co...
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              i já...
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              ae jo bude věř tomu že bude klekne před nim na kolena jako já...
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              njn žádnej učenej z nebe nespadl ae blbý se jen sypou a jestli tvůj brácha neposlouchá juanese tak je nejenom bez vkusu ae taky bez mozku... to já mam mlačí sestru sou jí 2 roky a nemá z toho ještě rozum ae určitě ho bude poslouchat vim to ptž on je úžasnej...
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              starší :( a bez vkusu neposlouchá juanese...
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              a je starší nebo mlačí?
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              njn chlapi... to můj brácha taky a kolikrát je otravnej no a co já juanese miluju a to se nezmění ae brácha to nepochopí ptž je blbej
          • Re: Re: Re: Re: úžasnej

            jo přesně tak a jako vybav si to když poslouchám jeho písničky při hodině úča se mě na něco zeptá a já nevnímám xDD
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              máma mě seřvala že sem mokrá a že jako sem nezaregistrovala že jede auto no a já: ne mami já sem poslouchala juaneska tak sem nepostřehla nic vůbec nic a ona že sem magor *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              jo a pak si přišla domu a zjistila že si mokrá co *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              no jasně dyt já to samý já šla louží a dost mega a nevšimla sem si v tu chvíli pro mě existoval jenom juanes měla sem ho před očima tak jak sem si měla všimnout louže nestudilo mě to ani nic jinýho nevnímala sem nic ani když mě postříkalo auto... *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              přesně tak když máš to nejúžasnější na světě tak nevnímáš nic okolo to sou obyčejný věci a už mě málem přejelo auto ptž sem šla po silnici a prostředkem a poslouchala juanese a za mnou auto a možná troubilo to nwm ae já ho nevnímala...♥
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              přesně to já už du automaticky kam mam jít ae náký auta nebo něco tkovýho neexistuje jenom juanes nic víc tu najednou není *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              tak to já taky pořád du do tý ošklivý budovy (školy) no tak si tu cestu musim zpříjemnit pustim si juanese a najednou všechno okolo nevnímám jenom jeho úžasnej hlas... *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              jj dala tyo a pak sem musela kuli tomu do ředitelny a mámě volali a pak mi máma řekla že mam nechávat telefon doma a stejně sem si ho brala ptž stě já chci poslouchat juanese i po cestě ptž jinak mě ta cesta nebaa xDD
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              dalas mu aspon přes držku?
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              tak to nám samčo taky ne já dycky potají ae už sem měla průser kuli tomu ptž pepin dement to na mě prásknul
            • Re: Re: Re: Re: Re: úžasnej

              jo? tak to nám teda nepovolej jedině o Vv můžem poslouchat a to nemusíš nic vnímat jenom maluješ ae jinak by mi ten mobil sebrala
  • xD

    Juanes je nejlepší pod sluncem! A komu se nelíbí ať mi pr*el políbí *1*
    • Re: xD

      Mě se od něho líbí každá písnička, je nej *1* *14*
      • Re: Re: xD

        přesně hle ty tu seš často nemáš skype nebo icq aby sme si mohli psát? já budu ráda kecat s někym kdo miluje juanese stejně jako já *3*
        • Re: Re: Re: xD

          jj, moje icq: 478520881
          • Re: Re: Re: Re: xD

            já taky budu ráda *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              to je dobře
    • Re: xD

      taki to já ti jí líbat nebudu ptž mě se líbí je tak úžasnej muck :-*
      • Re: Re: xD

        to teda je úpe boží moc moc ho miluju nic úžasnějšího snad na světě ani ve vesmíru neni :-*
        • Re: Re: Re: xD

          si jako já *14*
          • Re: Re: Re: Re: xD

            jasně uznej že juanes je to nejúžasnější co může pod sluncem existovat *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              jo uznávám :-*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              je úžasnej uznej že je úžasnej má krásnej hlas krásný oči krásný všechno...
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              no to mě taky♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              to já taky a každou noc se mi o něm zdá!♥
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              to já se stěží snažim poslouchat pořád ho mam před očima *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              jo takle mam blbý známky ptž ve škole nevnímám myslim pořád na juanese
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              to teda jéé to by bylo jedniček vid *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              u mě taktéž kdyby se ve škole učitelka ptala kdo je nejúžasnější pod sluncem řeknu juanes a mam 1 s hvězdičkou
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              já wim toe jedno z mála v čem sem si na 100% jistá ♥♥♥♥♥♥♥♥
            • Re: Re: Re: Re: Re: xD

              anoo uznávám to je to tak máš pravdu ♥♥♥♥♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší