Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx

    víte jak zabavit blondýnku na celej den?
    Postavte jí do kulatý místnosti a řeknětě at si sedne do rohu, nebo jí napište na papír otoč a řeknete at dodržuje pravidla hry, nebo jí řeknete at najde lepšího zpěváka než je juanes. já sem bruneta a IQ mam dost vysoký na to abych věděla že hledat něco co neexistuje je k ničemu...
    • Re: xxx

      njn blondýna je blbá a nepochopí že věci co neexistujou se najít nedaj blondýně to zabere celej život! prosím všechny blondýnky aby si to nebrali osobně *1*
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    miluju ho strašně moc *14* *14* *14* *14*
  • CD

    Nevíte kdy vydá nový cd?
    • allisonc

      Re: CD

      Myslím, že v prosinci. Psal to na facebook. Už se těším. *3*
      • Re: Re: CD

        newíš kolikátýho prosince? *7*
      • Re: Re: CD

        To hned budu utíkat do obchodu *4*
        • allisonc

          Re: Re: Re: CD

          To já taky. A bude mi úplně jedno, kolik to bude stát *1*
          • Re: Re: Re: Re: CD

            jo? a co když na to nebudeš mít? *1* ukradneš to? no já bych toho byla schopná
            • Re: Re: Re: Re: Re: CD

              jo to já tky xDDDDD
            • Re: Re: Re: Re: Re: CD

              že jo *1*
            • allisonc

              Re: Re: Re: Re: Re: CD

              Já doufám, že na to budu mít *1* . Snad by to tak drahé nebylo. Ale jinak bych toho byla taky schopná *3* !
        • Re: Re: Re: CD

          tj *14*
      • Re: Re: CD

        nejsi sama *3*
  • ♥♥♥♥

    http://www.youtube.com/watch?v=T8a4 Tckeu1I podivejte se na to je to úpe boží *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ♥♥♥♥

      škoda, mě to nejde pustit *9*
      • allisonc

        Re: Re: ♥♥♥♥

        Mě taky ne *9*
        • Re: Re: Re: ♥♥♥♥

          http://www.youtube.com/watch?v=T8a4 Tckeu1I
          • Re: Re: Re: Re: ♥♥♥♥

            jo tet už to de boože to je úžasný *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ♥♥♥♥

              to je krásný *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • allisonc

    narozeniny

    I když trošku opožděně, přeju všechno nejlepší k narozeninám. Nejsem moc originální, takže hodně zdraví, štěstí, krásných písniček..Stejně si to tu nepřečte *3* .
    • Re: narozeniny

      napiš mu na facebook tam si to přečte a pro informaci on má všechny písničky krásný *4*
      • allisonc

        Re: Re: narozeniny

        Že mě to hned nenapadlo. Díky *1* . A mimochodem, mě nemusíš informovat o tom, že všechny jeho písničky jsou krásný. Já to moc dobře vím *1*. A on je taky krásněj. Škoda, že už nemá ty dlouhý vlasy. Ale má moc hezký dcery!
        • Re: Re: Re: narozeniny

          jo to máš pravdu *4*
  • Happy Birthday, Juanes !

    Všechno nejlepší k tvým 38. narozeninám ! Jsi ten nej zpěvák ! *14*
  • xxx

    HAPPY BIRTHDAY JUANES ♥
  • hlasování

    Hlasujte pro 5 nejlepších zpěváků. Je mezi nima i Juanes tak ho dejte na 1. místo ! díky
    • Re: hlasování

      http://edition.cnn.com/2010/SHOWBIZ /Music/07/28/icon.music.vote/?hpt=S bin#_rndmval1234=&fbid&fbid=izRXhQG BLSC&wom=false
      tady je ten odkaz
  • Nejhezčí dar boha

    Juanes si myslí že nejhezčí dar boha sou děti, to neni pravda, nejhezčí dar boha je On sám! ♥ *14* *14*
    • Re: Nejhezčí dar boha

      moje řeč ! *3*
      • Re: Re: Nejhezčí dar boha

        že jo *3*
        • Re: Re: Re: Nejhezčí dar boha

          přesně si to vystihla!
          • Re: Re: Re: Re: Nejhezčí dar boha

            to jo a navíc děti sou smradi *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí dar boha

              to jo xDDD
  • Ve vodě

    Poslouchali ste někdy jeho písničky pod vodou? Já jo a je to úžasný ještě krásnější než je poslouchat na souši, stě si jen tak ležet na vodě a poslouchat písničky od nejkrásnějšího zpěváka pod sluncem kterýmu se nikdo a nic nevyrovná ať se snaží jak chce! Zkuste to stojí to za to ♥
    • Re: Ve vodě

      My jsme byli v bazénu na zahradě a já přinesla cd se všema jeho písničkama
      tak sme vyhrávali na plný pecky. A taky když jsem měla v červnu narozeniny. *3*
      • Re: Re: Ve vodě

        jo a zkus si pustit jeho songs pod vodou a ponořit si uši a nejlíp lehnout si na vodu já sem to udělala na dovče a připadala sem si jak v sedmim nebi úpe úžasný až na to že sem měla každou chvíli vodu v nose a v očích ae to se dalo přežít *3* *4*
        • Re: Re: Re: Ve vodě

          Asi to zkusim příští rok, ted je počasí na prd. Ale můžu to zkusit ve vaně *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Ve vodě

            skus to kdekoli věř mi nebudeš to chtít vypnout jeho hlas je pod vodou ještě užasnější než na suchu *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ve vodě

              já sem tenkrát poslouchala jeho písničky v bazénu na zahradě a ani děsnej slejvák mě nevyhnal a ani sem ho nepostřehla přiběhla máma a musela mi oznámit že prší musela sem to vypnout a jít domu *9* a až pak sem si uvědomila jak děsně leje xDD
    • Re: Ve vodě

      My jsme byli v bazénu na zahradě a já přinesla cd se všema jeho písničkama
      tak sme vyhrávali na plný pecky. A taky když jsem měla v červnu narozeniny. *3*
    • Re: Ve vodě

      My jsme byli v bazénu na zahradě a já přinesla cd se všema jeho písnička tak sme vyhrávali na plný pecky. A taky když jsem měla v červnu narozeniny. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit