Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: xxx

    mozna tak nakej uplnej ae uplnej magor tyo ja bych sla hned *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Juanes ♥ ♥ ♥

    twl a kdo ne *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

    to me se nezda bud nic a nebo se mi zda o juanesovi toe malokdy kdy se mi zda o necem jinym a toe jeden z duvodu proc mam raci noc nez den *14* v noci ve snu se s nim libam chodim s nim a vsechno a ve skutecnosti nic tkovyho jenom skola nuda otravna segra....chjooo *14*
  • Re: Re: ♥

    JO je upe uuzasnej chjoo mohl by prijet k nam do cech a nejlip sem do raspenavy *1* ae tkovy stesti mit nebudu
  • Re: ♥

    přesně tak :-*
  • Re: Juanes ♥ ♥ ♥

    no presne jezis nakej vek kdo to resi me by to bylo upe u pr**** chjo ja bych ho chtela nikdo lepsi na svete neni a nikdy nebude! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hanna96

    Re: Re: Re: xxx

    kdo by nechtěl *14*
  • hanna96

    Miluju ho on je krásnej! prostě úžasnej ten jeho hlas! Prostě dokonalej! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hanna96

    Re: Re: Re: Re: Re: xxx

    Bohužel se mi nezdá v noci vůbec nic
  • hanna96

    Juanes ♥ ♥ ♥

    Já bych s nim klidně chodila. Ten věkovej rozdíl nevadí *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

    no to ja tky ja mam jeho foto u postele z obou stran a jeste si vytisknu jednu kterou si dam nad hlavu ste ho budu mit upe ze vsech stran *14*
  • Re: Re: xxx

    žeo *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

    jenom jednou? *14*
  • hanna96

    Re: xxx

    já taky *14* *4*
  • hanna96

    Re: Re: ♥

    Já ten jeho životopis z Wikipedie umim převyprávět! *4* Hodně se mi líbí jak píše na FB a myslí tak na fanoušky. Jednou tam psal: Moji fanoušci, moje rodina! I♥JUANES!
  • hanna96

    Re: Re: Re: Re: ♥

    On je fakt super ♥! U postele mam jeho obličej a furt na něj koukám. V noci se vzbudim a furt koukám! *14*
  • hanna96

    Re: Re: Re: Re: Re: xxx

    mě se o něm jednou zdálo *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

    me se zda kazdou noc o juanesovi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

    me se nezda nikdy nic
  • Re: Re: Re: Re: Re: xxx

    me se nikdy nic tak hezkyho nezda =(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit