Přejít na výpis diskuzí

Juanes

OSOBNOST 31.12.2006 
665 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: xxx

    jasně že jo a nebo jeho fotku =D
  • Re: Re: xxx

    přesně *3*
  • Re: xxx

    dala bych mu zrcátko *3*
  • xxx

    hle co byste udělali kdyby vám juanes řekl že by chtěl vidět to nejúžasnější na světě?
  • Re: Re: xxx

    ae no taak 500 bo kolik stojí snad seženeš a přijed do liberce budem schánět spolu a když nebudeš mít prachy tk šlohni pokud bys toho byla schopná já teda jo ae naštěstí mam nebude ze mě zlodějka *1*
  • Re: xxx

    Škoda, nemam peníze... a jsem z Teplic *9* Ale jinak bych CD šla schánět. *4*
  • xxx

    hele je tu někdo kdo hrozně zbožňuje juanese a chce hrozně jeho CD a bydlí v okolí liberce a byl by schopnej v prosinci lítat společně se mnou po městě a schánět ho? ať nejsem sama *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

    noo dyt jo a nemáš třeba skype nebo facebook? a jo máš prawdu oni nemaj styl tyo wšichni tet poslouchaj lady gagu miley cyrus etc ae to sou všechno NULY o proti juanesovi ae to oni nepochopěj nemaj mozek... JUANES JE NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ♥

    jj pujdu ale ted se mi poslední dobou seká icq ale zkusim to třeba i přes net *1* jinak mě kritizujou uplně všichni celá škola ale mě je to jedno oni nemaj styl *3*
  • Re: Re: Re: Re: ♥

    hani pod někdy na ICQ
  • Re: Re: Re: Re: xxx

    ANO!!!!!!! *5* *14*
  • Re: Re: Re: ♥

    jako kdo tě kritizuje že posloucháš juanese??? sim tě lidma bez vkusu se nenech manipulovat sou blbý xDD já si zas řikám kdo nemá rád juanese ten je pěkně na hlawu *1*
  • Re: Re: Re: xxx

    Ve všech galaxiích ! *4*
  • Re: Re: ♥

    Jasný, Juanes je nej! Akorát mi vadí jak o něm furt mluví a mě kritizujou kvůli tomu co poslouchám. Já si stejně Juanese chválim a jsem pyšná na to co pouslouchám. Všem řikám: Kdo nemá rád Juansese, nemá rád mně! *1*
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    JUANES JE NEJLEPŠÍ NA CELYM SVĚTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! *14*
  • Re: ♥

    moje řeč simtě justin bieber je vůbec humus a proti juaneskovi je každej NULA *3*
  • Je mnohem lepší než Justin Bieber a další zpěváci a zpěvačky..... Juanes je borec! *14*
  • Re: Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    no žee jo toe úpe krááásný *14* *14* *14* *14*
  • Re: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    joo toe úpe úžasný x-*
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    *14* y no regresas *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit