Přejít na výpis diskuzí

Jude Law

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zamlada

    Jsem ho dneska viděla v jednom dílu Sherlocka Holmese, tam hrál nějakého poskoka ve stajích a ještě měl za úkol jednu věc, ale to by mně někdo obvinil, že lžu. *1* Mu tehdy nebylo asi ani 18. Zajímavý, že tehdy vůbec nevypadal, že bude takhle hezkej. *3*
  • Jude Law

    Tak jsem se zrovna podívala na film The Holiday.. Film úžasný, obsazení taky skvělé. A Jude Law v tom filmu bodoval. Role mu parádně padla.
    Nevěděla jsem, že hrál v Nepřítel před branami.. Pořád jsme s holkami mlely o nějakém ''kancovi'', co v tom filmu hrál a nedošlo mi, že to byl zrovna on.. :)
    Úžasný herec a sexy chlap s nádhernýma očima.. :))
  • :*

    Miluju modrooké muže, takže Jude je pro mě naprosto neodolatelný a sexy!! Nejvíc se mi asi líbil v Prázdninách a když jsem viděla Řadu nešťastných příhod, moc se mi líbil ten vypravěč a až v titulkách se mi potrvdilo že je to Jude Law (byla tam vždycky vidět jenom jeho silueta)
  • hezkej

    Britské herce mám moc ráda, mají v sobě takovou tu eleganci a šarm - Juda Lawa si úplně živě dokážu představit v nějaké detektivce od agathy christie, kde vyšetřuje hercule poirot ,v roli nějakého zbohatlického hejskovského dandyho, který lehkomyslně rozhazuje miliony svého tatínka- jinak se ale přiznám, že mě nechává trochu chladnou, ale přiznávám, že jsem s ním moc filmů neviděla.
  • fablik.00

    Úžasný

    Včera jsem viděla film zlatíčko, kde hrál Alfieho. Byl úplně úžasný! *4*
  • Na dotek

    Viděli jste film Na dotek(closer)?Ten pohled když ho Julia Roberts fotografovala...ta scéna neměla chybu!!! *14*
  • film

    prosim vas nevite jak se jmenuje film kde Jude Law hraje zabijaka zen, vzdycky je polozi na takovy stribrny prosteradlo... diky
    • Re: film

      Tajemství krokodýlů *3*
  • jude law

    Je super nejlepší role podle mého je asi film Prázdniny ta role mu sedla a mooc mu to tam sluší!!! *3*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • nový fanoušci

    ahoj, vítám vás nový fanoušci. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit