Přejít na výpis diskuzí

Julia Ormond

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš pravdu, je úžasná. Já si o víkendu opět pustila Mladou kateřinu velikou - a ona je tam opravdu super. Vřele doporučuji :-))) Jo a Mark Frankel, alias hrabě Orlov - je taky super.
    • Re:

      Ahoj, jmenuju se Zdeněk Film Mladá Kateřina Veliká už hrozně dlouho sháním Tak kdybys byl(a)tak strašně moc hodnej(ná) a mohl(a) ses se mnou nějak zkontaktovat byl bych ti velice vděčný. Prosím ozvi se Díky. Mail ? ZdenekKren@sezna.cz, ICQ 219-856-329
  • lidičky, kdo ste viděl film legenda o vášni tak musíte uznat že je julia krásná:-) má nádherný vlasy a je to skvělá herečka! v tom filmu podala naprosto užasnej výkon!!! ona je přirozeně krásná,a to je to co málo lidí oceňuje! tak prosím,prosím přijde mi líto že hilary duff má tolik příspěvků a tahle skvělá herečka jen jeden.-(
    • Re:

      Lidičky,i když jsem už 50nice lepší film než je Legenda o vášni jsem zatím neviděla.Poprvé jsem náhodou pozdě večer viděla jen druhou polovinu a potom pátrala,až se k tomu dostala a zase zážitek.Vůbec ten film je celý skvělý:obsazení dalšími herci-super,hudba-ta mě přímo učarovala.Kateřinu jsem také viděla- nádherný film.Je to jedna z nejtalentovanějších a nejnádhernějších hereček na světě.Má tady někdo možnost mi poradit,jak se k těmto filmům dostat na DVD?Eva
  • Happy Birthday

    Happy Birthday a mnoho úspěchů v tvůrčí činnosti a především ve společenské angažovanosti jako vyslanec dobré vůle pro zrušení otroctví a obchodování s lidmi (UNODC).
    • Re: Happy Birthday

      To je pro Vás pro všechny opravdu takový problém jednoduše říct,že Julia je ta nej?Vynikajícností se vymikající vynikajícímu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit