Přejít na výpis diskuzí

Julia Ormond

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvela herecka, Lazebnik Sibirsky, Stalin jsou perfektni filmy
  • Ona je tak dobrá, že po shlédnutí filmu První rytíř mám z toho již dva dny deprese...ten film mne solně oslovil i když je pohádka pro dospělé. Ona je tam prostě fenomenální, přirozená pro super.
    • Bože,ani nevýš jak moc s tebou souhlasím.
      Také byl úžasný film legenda o vášni. *14*
  • dvojnice

    Už několik lidí nezávisle na sobě mě upozornilo, že jsem hodně podobná Julii
    Ormond, pokud by to bylo možné, ráda bych se s ní někdy sešla.
    • slavik

      Re: dvojnice

      pošli foto ať to mohou posoudit i jiný, takhle inkognito se dá napsat všechno. Já jsem třebas podobnej Vaculíkovi před dvaceti léty no mně samému se to nezdá, no lidˇí říkají...
    • Re: dvojnice

      To víže, napiš a dáme spicha *1*
  • Pro mě je to jedna z nejvíce okouzlujících žen na filmovém plátně, jaké jsem kdy měl možnost vidět. Bohužel ani jednou v originále. Znám ji, asi jako mnoho ostatních, z Prvního rytíře a začal jsem se o ni trochu více zajímat po náhodném shlédnutí Legendy o vášni, aniž bych věděl, že v tomto snímku hraje, a najednou koukám...:-)
    Pro ostatní obdivovatele jen přihodím odkazík - www.juliaormond.cz
  • V Beach Girls, v šestidílném TV seriálu z roku 2005 je jedinečná a okouzlující.Film pojednává o tradičních lidských hodnotách . Pro českého diváka bude asi nedostupný , nebot´ české komerční TV nezakoupí lisenci, ale budou nadále vymývat mozky diváků levnými nekonnečnými telenovelami.
  • já si už roky říkám kam zmizela. A i když ji nevídám v nových filmech, pořád ji mám v paměti - udělala na mě dojem, má charisma, je výjimečná. je fajn, že se na ni nezapomíná.
  • chtěl bych jen říct,že od té chvíle kdy jsem viděl Legendu o vášni,je pro mě idol a ztělesněním ženské krásy.Navíc má talent jako hrom.
  • Podle mě se jedná o nejhezčí herečku na světě a každý z jejích filmů mě zatím dostal na kolena. Ať si říká kdo chce co chce.
  • moooc pěknej článeček:-) a já moc děkuju všem kdo píšete na její diskusní forum protože je to herečka,kráááásnááá žena o které se opravdu vyplatí si psát a chválit jí:-) takže určitě pište dál:-)
  • Ohlédnutí

    Je tomu už deset let,co tato britská rů- že měla za sebou tři známé filmy Legenda o vášni, První rytíř a Sabrina. Byla na vrcholu popularity a pak ... nic. Co se vlastně stalo? Julia Ormond byla vymete- na z Hollywoodu ještě dříve než se mohla stát hvězdou.Zaznamenala raketový start již zmíněnými filmy, oslnivé výstupování a pak následoval pád a na konci očerněna a pošpiněna. Filmy byly promítány více méně sou- běžně, což byla první chyba k udržení popularity, nebot' nebyl dostatečný ča- sový prostor pro nový scénář. A žádný dobrý námět nepřicházel.Ten je dle míně- ní herečky, když je blánivě nezvyklý. Musíte do role dát celé srdce a pokud to nejde víte, ře přichází špatný mate- riál.Jste na pomyslném vrcholu a můžete už jenom dolů.Bylo tam hodně obětování říci ne, už kvůli fanouškům. V roli Sabriny si musela ostříhat své nádherné slouhé vlasy, což vnitřně podpořilo udě- lat definitivní rozkodnutí. Najednou zjistíte, že všechen ten bumbuk z Vás dělá loutku, kterou režíru- je nenasytny trh a s herectvím nemá nic společného. Než, aby hrála druhé housle jako padlá hvězda, či nějaké děvče ze Surrey hrající...tak tato velmi talen- tovaná a překrásná herečka radši odešla. Nepomohlo ani to, že v roce 1995 se u- místila mezi 50 nešjkrásnějších lidí té- to planety. Naštěstí Evropa namrhá s tak vyjímeč- ným talentem a po dvou letech relativní- ho klidu se objevuje v kontinentálních projektech. V Lazabníku sibiřském je přímo přepůvabná. Ve Státech byl v loni odvysílán tele- vizní film Iron Jawed Angels (Andělé s ocelovým hlasem) režírovaný vynikající německou režisérkou Katja von Garnier. Je to andělský návrat Julie Ormond a u- mocňuje to scéna, kdy jako anděl pro- jíždí náměstím. Jak symbolizující... A lidi z branže začínají říkat: Itś good to have you back Julia!!! a já říkám: JULIA ORMOND FOREVER

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit