Přejít na výpis diskuzí

Julian McMahon

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • titulky

    Ahojky všem, prosím nevíte někdo kde se dají sehnat titulky k filmu meet market? Nemůžu je nikde sehnat. Díky moc
  • anka6959

    happy birthday

    přeju vše nej k narozeninám. *14* *14* *14* *14* *14*miluju tě *14* *14* muck
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *4* *4* *4*
  • HB

    přeju všechno nejlepší k narozeninám :) ;)
  • hoj

    je děěěěěěěěsně k sežrání i jak hraje taky ty záporáky *3*
  • bolfinek

    paja

    Jo je super po všech stránkách *3* ,takovej náš *4* s *5* v těle *4* .
  • *

    *nádhernej chlap
  • dickula

    Pozor!!!!

    Od 29.září,od 18 hodin,televize Prima,ve všední dny začíná opakovat seriál Čarodějky.Začíná se od jedničky. *14* *14* *14*
    • dickula

      Re: Pozor!!!!

      Vysílali je pouze týden a místo nich dali 5proti5.Tedy dost mne naštvali. *16* *16*
      • Re: Re: Pozor!!!!

        to maj na primě v oblibě- o prázdninách jeli čarodějky,pak je stopli,dali muži na stromech a pak zas pokračovali-jak u blbých toto
        • Re: Re: Re: Pozor!!!!

          čarodějky přesunuli z 18:00,vyslílají se teď okolo 14:00
          • dickula

            Re: Re: Re: Re: Pozor!!!!

            děkuji, lepší byl čas k večeru, kdo má čas kolem 14té, a ve kterém dílu se objeví Julian.
  • Krásný

    Julián alias můj miláček,je úplně nádherný k sežrání chlap,je stejně narozen jako můj otec a i o 3 měsíce dřív,to je náhoda,co? *1* ,jinak se mi moc líbí,má i nádherný vysoký hlas i trochu podobný těm dabingům,ale ten jeho vysoký je krásný *14* ,prostě ho jako herce žeru *14* *14*
    • dickula

      Re: Krásný

      Juliana jako Cola mluví Ladislav Cigánek a jako Dr Troye v Nip/Tuck ho mluví Josef Vrtal v tomhle spojení je Julian úplně k sežrání. *14* *14* *14*
  • jaj bože

    Jaj bože, já ho chci až mi pička hoří *5*
    • dickula

      Re: jaj bože

      tady je někdo na hlavu víš že jsou často fanoušky i nezletilý?????? *5*
      • Re: Re: jaj bože

        To určitě ale zamyslili se kdo to tak psal...třeba i nezletilá ... *1* *1* *1* *1* XD XD
        • dickula

          Re: Re: Re: jaj bože

          Dóóóóbrý,vedeš s převahou :DDD *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit