Přejít na výpis diskuzí

Julian McMahon

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dickula

    Tady dickula!!!!

    Milé fanynky a fanoušové, přidala jsem vám pár obrázků a tapet. Proč tu nikdo není, kdo by se nad Julianem rozplýval? To malé dítě na tapetě je jeho malá dcerka Madison,z jeho druhého manželství, které také nevydrželo. Čauky *3*
  • dickula

    Kde jste?

    Tak kde jste všechny ctitelky sexy Juliana nevíte kde bych sehnala nějaké to cd s ním? *5*
  • l.e.n.u.l.k.a

    happy birthday

    happy birthday *4* *5* *14* *5*
  • lieblinka

    Birthday

    Happy Birthday Julian!!! *3*
  • Blahopřání

    Vše nejlepší Juliane *3*
  • wow

    Happy Birthday Julian!:):)... *3* *3* *3* *14*
  • narcisa

    případ pro sam

    juliana můžeme vidět každý všední den na tv prima v seriálu Případ pro Sam(profiler)-vysílací čas 10:25(může se o cca 5 minut liši kvůli reklamám) *14*
    • dickula

      Re: případ pro sam

      Zdravím Narcisko, děkuji moc za tvůj tip na Případ pro Sam, jen škoda, že nemohu koukat každý den. *4*
      • narcisa

        Re: Re: případ pro sam

        není zač *4*. od září bude na nova cinema plastická chirurgie s.r.o. *14*
  • hlas

    Je to výbornej herec a je pěknej... *14* *14* *14* Navíc má kráááááááásnej hlas. Nemyslim dabingy...i když jako Cole nebo Christian dabing ujde...ale originál se nedá nahradit!! *14* *14* *14* *14* *14* Podívejte se na youtube u nějakýho videa...

    např:
    http://www.youtube.com/watch?v=Cf75CWH2C60&feature=related - moje oblíbený, hlavně ke konci
  • kata225

    Cole

    On je fakt boží já ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...

    co dodat je krasnej az je to nebezpecny to myslim jako ze je peknej *4* to je jasny *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit