Přejít na výpis diskuzí

Julian Záhorovský

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pravda

    škoda že jsi nebyl na tom koncertě v Ústí nad Labem.l...chyběl jsi tam
  • NIC JINEHO NEUMÍŠ JENOM ŘVÁTTTTTTTTTTT !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jsi superstár na 100%

    Jsi nejlepší juliáne!!!!!!!!!!!!!! Jsi HVĚZDA !!!!!!! :-)
  • slepice

    vy jste asi slepy nebo co to fakt nevidite to uz je hezci Samer Issa nez Julian vlasy ma jakoby na neho nekdo hodil kybl s lepidlem, neposerte se z neho na nem neni nic k videni do superstar se dostal prej taky kvůli ksichtu (coz je nipochopitelny) ten tam nemel co delat a strasne se mi ulevilo kdyz konecne vypadl kdo se na neho mel porad divat tak se proberte
  • V Duchcově to bylo skvělý,určitě dej o sobě vědět kde zase budeš PÁ TVÁ NEJ FANYNKA
  • Zdarec

    Doufám že nás pozveš na Shreka 2 nebo na nějakej prima koncert
  • Nazdárek Juliane, mohl by jsem přijet někdy do Pardubic jestli jo napiš mi na můj e-mail L.Vlastimil. Jo a díky za odpověď tvůj fanda a posluchač skupiny Chinaski Vlastimil Lakomý.
  • superstart

    jj s i muj nejoblýbenější ze puaperstart jsi pima kluk ahoj tvoje
  • milu ji tě
  • Julian

    Tak co Juliane jak se máš?Já furt nechápu proč sto nevihrál když si z nich byl nejlepší sice sto v tom singlu skazil ale já jsem ti poslala 10 hlasu klidně bych ti jich poslala třeba 50000 ale neměla jsem kredit.No ale mě je to jedno žes to nevihrál každýmu jde něco jinýho.Ještě jsem ti to neřekla ale taky kdy že máš fakt nádherný oči ale nejen ty oči ale ty seš hezkej celej aten tvůj nádhrrnej zadek páni.Udělala bych pro tebe všechno ty můj broučínku.Tvoje Barča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit