Přejít na výpis diskuzí

Julian Záhorovský

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojky..

    nejsem jedna z tech ktery ti pisou, protoze te chtej zbalit, chci ti jen rict kdyz si tak procitam ty vzkazy, vidim jak kazdej umi jen kritizovat, ale oni machrujou a jako sami nemaj na to nekam se dostat. vis je sice pravda, ze zpivani-nic moc, ale zkusit se ma vsechno:)tak se mej a na ty blbecky, co ti sem pisou, jen proto, aby mohli zamachrovat kasli:)pa
  • Pochvala

    Parchante si dobrej. BIGGI-J OPC
  • Debile

    Nesnáším toho teplouše Juliána!!!!!!!!!!!!
    • jenom tak,ten email není právej,ten jem si vymyslela

      já si myslim,že julian teplouš není a je fakt super,ale nejsem takovej blázen,abych sem psala,že ho miluju,když jsem ho viděla poprví v životě,ale je fakt krááááááááááásnej *3*
  • ...

    No Juliáne. Budem upřímní. do finálové desítky jsi postoupil na úkor mladých pubertálních dívek. Přičemž ve 40ti nejlepších byli mnohem lepší zpěváci jak ty. Neříkám že zpíváš špatně. Ale za ostatníma si zaostával. Jo a mimochodem nepochopím tvýho otce když mu stoupá sebevědomí na úkor tebe. Kdyby si nevěděl, tak jsem ten kdo ti v Hradci v jedne nejmenovane hospode zpival.
  • Julianek je nej nej nej!!!!!!!!!!
  • ok

    hezky zpívá a moc šikovný kluk
  • Julek je nej!!!!!!

    Julianku, seš nejlepší a nejkrásnější kluk na světě!!!! MILUJU TĚ!!!!
  • Ten klípek je šílenej naprosto nudnej a nezajímavej, fakt! :( Mysleli sme že z tebe bude víc . . .
  • teplouš

    čau teplouši v tom klipu seš fakt ubohej vypadáš jak socka na tý židli i když tytak vypadáš pořád,sadim se že máš pod tuo čepicý vši
  • Číslo na juliana

    Nezna tady nekdo číslo na julian jestli jo tak mi ho prosím napiš jo tak zatim cau a dík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit