Přejít na výpis diskuzí

Julian Záhorovský

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky Juliáne,moc moc moc se mi líbíš a moc bych se s tebou seznámila jestli ti taky tak napis ahoj Žaneta15
  • Jen tak zdravím!!!

    Ahojky, nebudu ti psát jak jsi úžasný a takové ty puberťácké věci, to určitě o sobě víš. Já jsem superstar nijak nesledovala, takže jsem ani nevěděla o koho moc jde když někdo řekl Julián. Mě osobně první zaujalo tvoje jméno je to neobvyklé a moc pěkné. Chci ti jen říct aby sis nedělal nic z těch ubožáčků kteří tě pomlouvají protože je to jen ubohá závist. Tak kdyby jsi chtěl třeba jen tak povikládat o životě:-)Tak se ozvi na 608402242 Tak zatím Ahojky
  • Ahojky Juliáne,moc moc moc jsem ti fandila a moc moc moc se mi líbíš!!!! Moc ráda by jsem se s tebou seznámila jestli ty taky tak mi prosím napis ahojy Žaneta15
  • Uplně super

    uplne super a kdo to netvrdi tak nema vkus
  • To Zaneta

    Boze, ty ses asi uplne pitoma, vid?Julian sem asi urcite vubec nechodi a urcite ne aby se tady podival na nakej prispevek od tebe...Ses uplne blba, psat sem adresu pred vsechny, stejne ti nic neposle a urcite se s tebou neseznami, ses naivni, holka...
  • pozdra

    Ahojky Juliáne,moc moc moc jsem ti fandila a moc moc se mi líbíš !!! Ráda bych jsem se s tešbou seznámilůa i když ty asi ne žě? Jestli jo tak mi prosím prosím napiš,a když ne tak mi prosím pošli fotku s podpisem na adresu: Velké Heraltice opavská 118 74775 .Pá pá tvá Žaneta 15
  • Sou to jenom lidi, taknevim proc je kritizujes...Kryl?JEzis, ani nevim kdo to je...Zase nakej ceskej komercni trapak, co?
  • To je hnus...

    Je mi špatně z toho že rychlovykvašenej popkulturní spratek á la Záhorovský nebo Issa tu jsou na prvních místech v návštěvnosti,stejně jako Britney Spears nebo Christina Aguilera,ale když jsem tu chtěl najít něco o Karlu Krylovi tak jsem zjistil že jeho profil tu není!Jeho jméno je zřejmě málo výnosný na to aby tu byl...:-/
  • S kym?Ja s Anti ;D
  • ?

    nemám co říct, jen že souhlasim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší