Přejít na výpis diskuzí

Julian Záhorovský

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je boží

    Juliánku jsi fakt boží *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju tě
  • JEN SAMÁ CHVÁLA

    JULKU JSI FAKT SUPER TVIJE PLAGÁTY MÁM PO CELÉM POKOJI A MOC SE MI LÍBÍŠ.MOHL BYS MI POSLAT FOTO. DĚKUJI PAVLÍNA
  • JEN SAMÁ CHVÁLA

    JULKU JSI FAKT SUPER TVIJE PLAGÁTY MÁM PO CELÉM POKOJI A MOC SE MI LÍBÍŠ.
  • dopis

    AHOJ JULIANE SI KRASNEJ A KRASNĚ ZPIVÁŠ PREJI VSE NEJ K 21. NAROZKAM DODATEČNĚ. A JAK SE MAS CO KARIERA CHYSTAS NEJAKÝ KONCERT? PROSÍM NAPIS MI NA E-MAIL A POSLAL BY JSI MI PROSÍM TVOU FOTKU S PODPISEM? ZBIŽŇUJI TĚ *14*
  • Julianek

    Ahojky Juliane seš moc fajn a nechapu co proti ty tobě lidi mají.Moooc tě miluju a těším na tvé nová cédéčko.Až budeš mít koncert někde v Praze nebo poblíž Žebráku tak se určitě uvidíme.Jsem ta co tě v Seči požádala o tu čepici s tvým jménem.Přeji ti,aby ti to pořát tak hezky zpívalo. *14*
  • Juliane

    Juliáne jsi nejhesčí a nejlíp spíváč
  • Julian je super vždycky dyž se potkáme máme o čem kecat
  • Vzkaz

    A taky nedokážu pochopit,kdo ho muže Milovatjako milovat.Stejne jako každý hudbou talentovaný a známý člověk,či malá hvězdička schoubiznisu se změní.Má hodně práce a aby nevypadalo ze je z té muziky udrenej maskuje to nafoukaností.Samozdřejně komu by nedělalo dobře obdiv fanoušků apod..
  • Julek je super!

    Já nevím co proti Julkovi máte!Samozdřejmě někteří!!Ten kdo se motá okolo popového stylu hudby ví o ní většinou víc,než ti punkáčští šašci kteři trapří po sklepech a bezmyšlenkovitým třískáním do nástroju ji ničí!!Vím to z vlastní zkušenosti a proto jsem od punku ustoupila a užívám si rytmiku popu!! Navíc Julek má za sebou moc težké práce s hudbou a jsem na nej pyšná že to dotáhl až takhle daleko!Ti co ho odsuzujete,vyzkoušejte si léta práce s hudbou,tu dřinu,si nemyslete že je to hračka.njn vy tu hudbu jen posloucháte a nevidíte to kolem!!to je špatný....bych chtěla slyšet váás,jak válíte,aniž byste meli za sebou nejakou praxi!!!!!
  • Ahoj juliane konecne jsem dostala na Vanoce Tvoje CD. Mas ho moc hezke. Dokonce jsem i byla na Tvem koncerte v Hodonine. Ja jsem z Kyjova. Moc se mi libis. Uz mas nejakou holku? Vazne si moc, moc, moc hezky. Chystas nejakou novou desku? papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit