Přejít na výpis diskuzí

Julianna Rose Mauriello

OSOBNOST 6.5.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dark.coutness.alissa

    Julianna

    Na 18 teda nevyzerá *1* skôr na 14 a vtedy vraj mala 13 v L.T.... by som skôr povedala že dákych 8/10 *15* a ževraj je lezba... twl *1*
  • omfg

    omg.hezká nematenanu mail pls
  • makyavic

    julianna

    je hezká ale lazy town je kravina * *1*
  • miley214

    kontakty

    ahojik lidičky nezná někdo mail na juliannu odepište na tenhle příspěvek *1* *1* předem dík
  • julianna rose maulliero

    počula som že julianna bude hrať v novom filme len neviem ako sa volá
  • lezba

    slysel jsem ze je lezba *15*
    • Re: lezba

      ja to taky slisel *15*
  • martas41

    pro:Staniczek120

    Lazy town se před rokem točil specialní lazy twon s julianou prostě se všema ale nevím kd yot budou dávat na JETIX
  • staniczek120

    Good girl

    Ahoj lidi nwte jak se zrowna Juliane dari kde zije jestli budou i nejaky new dily L.Townu ?predem dik
  • lazy town

    neví někdo pls jak se jmenuje ten herec co hraje sportakuse... *14* *14* *4*
    • Re: lazy town

      sparkatus - Magnús Scheving *3*
      • Re: Re: lazy town

        díky za odpověd *4*
  • kamil.veber

    julianna rose mauriello

    prosim sezenete mi profil nebo email julianny rose mauriello jestli to prijmete tak mi napiste pres muj email:Kamil.Veber@seznam.cz
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*.
    • kamil.veber

      Re: julianna rose mauriello

      a jeste neco k tomu lazytown je nejhezci nejkrasnejsi nejsrandovnejsi serial ktery sem kdy videl.prosim odpovezte mi na otazku LazyTown se natacel na Islandu a muzete mi prosim rict presne kde prosim hodne by to pro mne znamenalo hodne vas o to prosim prosim prosim na otazku bych chtel odpovedet na muj email:Kamil.Veber@seznam.cz.dekuji jestli to poslete fakt by to pro mne hodne znamenalo.Psal Kamil Veber.Fakt dik jestli to zjistite. *1* *1* *1* *1*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit