Přejít na výpis diskuzí

Julianna Rose Mauriello

OSOBNOST 6.5.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamil.veber

    Lazy town

    ahoj lidicky je to nej film play house disney na disney channel a julianna je nejkrasnejsi z lazy town a sehnal by mi nekdo email na julianna rose mauriello odepiste mi prosim na tento email Kamil.Veber@seznam.cz zdar.*4* *4* *4*.
    • Re: Lazy town

      TY BLBEČKU S NÍ I KDYBY MĚLA EMAIL TAK BYS JÍ NEROZUMĚL.ONA BYDLÍ V CIZINĚ TO NEVÍŠ? *15*
      • Re: Re: Lazy town

        třeba umí víc jazyků než ty, tak jí, na rozdíl od tebe, rozumět bude
        • miissjackson

          Re: Re: Re: Lazy town

          jáá mám jeji E-mail,Facebook A Skype *3*
          • Re: Re: Re: Re: Lazy town

            tak nám ten email facebook a skype žekni! *1* *8* *13* *3* *14* *8* *15*
  • kamil.veber

    RE

    Stefphanie je super a taky je sexy a nej na stephanii je ze umi tancit a umi hrat ve filmech. *4* *4* *4*
  • Julianna Rose Mauriello 2

    nevíte její e-mail ? jen tak pro informaci *1*
    • Re: Julianna Rose Mauriello 2

      jo ja to vim jaky E-mail:ale tobě ho neřeknu
      • Re: Re: Julianna Rose Mauriello 2

        NAZDAR MARTINKU TO JSEM JA SARA HM OD KDI TI KOUKAS NA LAZY TOWN NAPIS MI NA ICQ JO ZE HESKI SPIVA VID A TANCUJE ZEJO HM TAK NAPIS SARA SANDOROVA JU AHOJ *5* *5*
      • Re: Re: Julianna Rose Mauriello 2

        jo tak to díky
        • Re: Re: Re: Julianna Rose Mauriello 2

          *4* k cemu te email ces ?
  • julianna rose mauriello

    Tato 16 letá slečna hrála v kreslené pohádce LAZY TOWN 13 holčičku v celém růžovém přišla do městečka LAZY TOWN.
    • Re: julianna rose mauriello

      jojo
  • julianna rose maulliero

    počula som že julianna bude hrať v novom filme len neviem ako sa volá
  • kamil.veber

    RE

    stephanie je nejhzci z lazy town *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14*.
  • kamil.veber

    RE

    stephanie je nelepsi z lazy town a sportakus je taky dobrej
  • martas41

    Odpověd:Email a falim A Fix

    Ti kteří jsou email jsou velcí cipové proč chte mail na co by vám byl a slavné osobnosti neudou dávat každému email na tož v česku kde jí skoro nikdo nezna

    K filu A Fix
    Ještě nikde není k dostaní musíš si počkat 2-5 měsícu bude na stránce Cinema World napsali mi to tam akorát bude v Angličtině s titulkama Zdar *16*
  • martas41

    Rozumné

    Bavíte se kolik je vlastě v Lazy Townu Stephanie jetli nevíte Lazy town se točil v roc 2004 jestli její 17 let tak v té době jí bylo 13 let jinak dál se bavíté jestli pěkná určitě je to krasná holka ale nemůže někdo říct že už méňě pěkná můžeme to říkat až ji bude přes 60 let *4* jinak na Lazy Town se divám pravidelně mám ho rád některé písničky jsou trochu trapnéchtěl bych vidět Maurieluv ČR.Přijel bych se na ni podívat
  • terushka13

    :-)

    je malinká měří 146cm a je jí 18 a v lazy townu jí bylo 13 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit