Přejít na výpis diskuzí

Julianna Rose Mauriello

OSOBNOST 6.5.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maja11

    stefany

    mela by si nechat ty ruzovy vlasy ty ji slusej *14*
    • Re: stefany

      jo slusej
  • Super

    Ona je nádherná,v lazytown vypadá tak na takovejch 12-13 ale je fakt nádherná. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Super

      mas uplnu pravdu *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Super

      *4* ty po ni jedes co? *5*
      • Re: Re: Super

        ja nevim jestli on ale já jo
      • Re: Re: Super

        a ty jeste vic *15*
  • kamil.veber

    Kamil.Veber

    Stephanie je nejhezčí z lazy townu. *14* *14* *14*
  • kamil.veber

    julianna rose mauriello

    prosim sezenete mi profil nebo email julianny rose mauriello jestli to prijmete tak mi napiste pres muj email:Kamil.Veber@seznam.cz
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*.
    • kamil.veber

      Re: julianna rose mauriello

      a jeste neco k tomu lazytown je nejhezci nejkrasnejsi nejsrandovnejsi serial ktery sem kdy videl.prosim odpovezte mi na otazku LazyTown se natacel na Islandu a muzete mi prosim rict presne kde prosim hodne by to pro mne znamenalo hodne vas o to prosim prosim prosim na otazku bych chtel odpovedet na muj email:Kamil.Veber@seznam.cz.dekuji jestli to poslete fakt by to pro mne hodne znamenalo.Psal Kamil Veber.Fakt dik jestli to zjistite. *1* *1* *1* *1*.
  • Julianna hrala osmiletou Stephanie kdyz ji bylo 13 :-) ale v Lazy townu vypada tak na 10-11 let... Vzdycky jsem chtela vypadat jako ona a v deseti letech jsem uplne milovala ruzovou barvu...Trixie mi vzdycky prisla takova divna a nemela jsem ji rada
  • Vypadá

    V Lazy town vypadá na 13 let.Měla v Lazy town paruku.Divim se že jí nespadla. *14*
    • petka30

      Re: Vypadá

      víš proč vypadá na třináct? protože jí v tý době bylo třináct když to natáčela a bylo to v roce 2004.zatím ahoj!!! *1* *1* *3* *4* *15*
    • Re: Vypadá

      proč se divíš že ji ta paruka nespadla protože ma na te paruce čelenku
      • Re: Re: Vypadá

        martinku to jsem ja sara co ty tadi delas co ty jsem chodis jo hm PRO MARTINKA GABORA *5*
    • Re: Vypadá

      Tipovala jsem ji v seriálu na 10-12 *9*
  • ilovemileycyrus

    h

    Růžová ji sluší *3*
  • scrappy

    Hnusně spívá

    Ta v Lazy Town hnusně spívá i Sportacus hrozně spívá ti dva spíš krákají
    • Re: Hnusně spívá

      no ona spívá docela dobře ale on to je hrůza *9*
  • Je trošqu mrňavá XDDD

    hehe je fajn akurat moc mrňava *15* mne je 12 a sem 3 krat vyssi nez vona *15*
    • mileycyrus.87

      Re: Je trošqu mrňavá XDDD

      No jo je sice malá, ale může mít malý rodiče, vem si mě jako příklad je mi 11 a mám 1,66cm a to je jen, protože mám tátu kterej má 1,98cm.... jsou i menší lidi než je ona ty pipino například jedna 17-ti letá holka v Číně nebo v Japonsku tak měři 66,2cm a jeden kluk (její bratranec) taky z Číny nebo z Japonska a tomu je 15let a měří 54,8 cm tak už se nevytahuj že si 3x větší než ona když má 1,48 to jak říká LUCINKA-PUSINKA to by jsi měřla 4,38!!!!už se di vysrat ty krávo jedna zkurvená ty wole *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: Je trošqu mrňavá XDDD

      ??? ty ve jak mužeš vědět jestli jsi 3x větší nebo si se s ní už někdy potkal? docela je to hezká holka i když je jí 18 a v lazy town hraje 13ku a jinak že by byla lezba tomu moc nevěřím ikdyž na to tak trochu vipadá. ta růžová přilbice čemu říkají vlasy jí sedí víc než ty pravý hnědý dlouhý vlasy. jinak je sexi *14*
      • emma98

        Re: Re: Je trošqu mrňavá XDDD

        nectls jsi jako životopisi nebo prispevky? *1* v lazy town-u je nejvissi ptoze je nejstarsi tam meri 148 ale nekde sem cetla ze pri se ji neco stalo a ma porad jistou vysku...to se stat muze
        • mileycyrus.87

          Re: Re: Re: Je trošqu mrňavá XDDD

          jo je sice mrňavá ale jsou lidi co měři jen 62,2cm tolik měří jedna holka v číně a je jí 17 ty kravko!!!! *1* *1*
  • New Film

    Ahoj všem, krom toho že hrála Julianna R. Mauriello v Lazy Town a v A fix, nevíte jestli nazpívala CD nebo nenatočila jiný film ? Předem všem díky za odpověď ! ;-)
    opksite@tiscali.cz *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit