Přejít na výpis diskuzí

Julianna Rose Mauriello

OSOBNOST 6.5.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinkooooooo

    haha

    krpata je
  • Mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je že Lazy town bude mít dalších 13 dílů, které by měli vyjít v roce 2013. A ta špatná je, že Julianna si v nich nezahraje. Má jí nahradit nějaká mladší holka. Julianna mi v Lazy town bude hodně chybět. To už nebude Lazy town jaký byl. Zajímalo by mě proč jí neobsadili znova? Že jí je 21 let? No a. Já bych jí hádala 13.(Bez urážky) A nebo že jí nechtějí, protože je z Mexika a seriál se natáčí na Islandě? Tuto zprávu jsem četla na jedněch španělských stránkách:(mlouvám se předem za chyby v překladu)

    Tam je hodně očekávání na premiéru nové sezóny LazyTown, kde se kromě Robbieho Rotten Sportacus a Stephanie se objeví nové, Chloe Lang, Julianna náhrada za milované, kteří na 20 a nelze interpretovat dobrodružství dívku 10 let v LazyTown.
    • ARAHATEA
      ahoj
    • Julianna momentálně už nevypadá na 13 let, ale na 20. A nebydlí v Mexiku, jak jsem někde předtím četla, ale v New York. A Chloe Lang Stephanie hraje stejně tak skvěle jako Julianna
  • Lazy Town

    V LAZY TOWN vypadá mladší
    • Re: Lazy Town

      To protože v Lazy Townu jí bylo 13 a teď jí je 17 *4*
  • stephanie

    hrozne se mi lazy town libi a stephanie je fakt super, akorat jsem si myslela, ze je teda mladsi *1* jj jeste se mi libi robbie krivak, je to hustej typan, ale na stephanii nema *1*
    • Re: stephanie

      stephanie s lazy town vypada mladsí ale je krasna a mne se taky libí *14*
  • Lol

    To není lazy town to je Lesby town *1*
    • Re: Lol

      a o ty o tom můžeš vědět *13*
    • Re: Lol

      jo jo máš pravdu je to lezba-gey-town a na tá píče stephanie je fakt vidět jak je teplá kráva jedna a ten sportaidiot je taky kretén takovej teplouš a oba asi nemaj hudební sluch protože vůbec neuměj zpívat *10* *10* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • maja11

      Re: Lol

      mlc
    • Re: Lol

      di do prdele lol *15*
  • ashley1997

    ashley1997

    lezy town je super ale je blby ze ho nikdy nepoznaj i kdyz je poznat(ten robbie rotten)
    • Re: ashley1997

      jo
  • Staphnie

    víte že Stephanie (Julianna Rose Mauriello) je lesba?
    • Re: Staphnie

      jak ty to můžeš vědět *5*
    • Re: Staphnie

      ahoj tohle neni pravda *8* *16* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: Staphnie

      si to ty houmre
    • Re: Staphnie

      kdo je fanouškem stephanie v lazy townu tak by mě zajimalo kdo zvas ji ma rad jako juliannu rose mauriello nebo jako stephanie *3*
      • Re: Re: Staphnie

        ja jako stephani *14* *14*
      • Re: Re: Staphnie

        nikdo *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • maja11

      Re: Staphnie

      nemel
  • ahoj

    stephaineje hustá týpká postě borka *3*
    • Re: ahoj

      no tak to si trochu prehnal.
  • ste mimo

    jen tak pro zajímavost v tom seriálu j je 14 víte co jako v roce 2008 je jí 17 a ten seriál byl natočenej v roce 2004 tak si odečtěte 4 roky a vyjde vám že jí bylo 13 haha *5*
  • ste mimo

    teda pardon je jí tam 13 *3*
    • Re: ste mimo

      jo dik snažím se to zjistit asi tak jeden měsíc *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit