Přejít na výpis diskuzí

Julie Andrews

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy B-day !

    Přeji Julii k 75. narozenínám vše nejlepší. Hodně štěstí, zdraví a elánu do života!!!
  • p.petulkaa33

    ..

    Vše nej
  • všechno nejlepší!:)

    Vůbec bych Julii neřekla že jí je 75!Na její věk vypadá opravdu fantasticky!!:) Je to opravdu moc krásná žena a skvělá herečka!!:) všechno nejlepší k dnešním narozeninám!
  • Narozeniny

    Jé, Julie má dneska narozky. Tak teda všechno nejlepší! *3*
  • lucy24

    dnešní narozeniny

    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám. *4*
    • lady-barbara

      Re: dnešní narozeniny

      Ji uz je tolik??vubec bych to nerekla!!
  • Opravdová osobnost

    Podle mě je Julie Andrews hlavně dobrý člověk, což se ve světě showbusinessu téměř nevidí. Za to si jí opravdu vážím. Její filmy mám ráda, hlavně Victor/Victoria, který se vážně povedl. V poslední době mám pocit, že se stahuje do ústraní a zaměřuje se spíše na dabing a psaní knih, což je, dle mého, škoda. Měla by zase natočit nějaký hraný film...
  • Julie

    Julie Andrews je jedna z nejlepších hereček, co znám. Patří taky k mým oblíbeným herečkám. Navíc moc hezky zpívá a je hrozně příjemná a sympatická. Objevila jsem ji až díky Deníku princezny 1 a 2, kde je naprosto úžasná. Vím, že hrála s hercem Chrostopherem Plummerem v muzikálu The sound of music- Za zvuku hudby, ale nevím, že by to dávali v televizi. Viděla jsem jen pár ukázek v nějakém dokumentu a myslím, že tam byla taky skvělá. Jako Merry Poppins byla taky super, ale s Plummerem se k sobě hezky hodí. Jsou prý kamarádi a hráli spolu taky v adaptaci filmu Na zlatém jezeře, kde původně hrála Katherine Hepburnová a Henry Fonda. Byli tam s Plummerem úžasní. *14* *14* *3*
    • Re: Julie

      Vzkaz pro Jardu:
      Julie Andrews také ztvárnila Lízu v My fair lady, ale jednalo se o divadelní hru, která vznikla jseště dlouho před natočením slavného filmu s Audrey Hepburn. Všechny písničky, které ve filmu zazněly,nezpívala Audrey Hepburn, i když prý chtěla. Tvůrci filmu jí to prý nedovolili a použili místo jejího hlasu právě hlas Julie z první verze My fair lady.
      *4* *3*
      Můžete zkusit toto video:
      My Fair Lady - Julie Andrews-1. video
      • Re: Re: Julie

        Evo, moc děkuji za tip na video.Právě
        jsem se dodíval.Já už si jen matně
        pamatuji filmové zpracování s Audrey
        Hepburn.Tahle ukázka My fair lady s Julií
        se mi líbila.Jednak jde vpravdě o už
        historický obrazový záznam a jednak tam
        zazněla jedna ze stěžejních písní tohoto
        muzikálu.Juliin zpěv působí mile,čistě
        a průzračně.Díky, že jste si na mě s tou
        ukázkou vzpomněla,mile jste mě překvapila. *3* *5* *4* *3*
        • Re: Re: Re: Julie

          Nemáte za co děkovat. Rádo se stalo. *4* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Julie

            Tak teda jo.Budu se těšit na další doporučení s touto okouzlující dámou. *3* *4*
  • mart01inka

    nejlepší herečka na světe

    je to moje neoblibenější herečka a kdybych se sni mohla poznat osobně tak bych byla ta nejštestnejsí člověkem na tomto světe brotožejí miluju:d I love you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mart01inka

    super herečka

    je to uplně nejlepší herečka mam jí hrozne moc rada a kdyby se nazočil 3 díl deníkui princezny byla bych moc rada PS:jestli někdo víte v jakych filmech ještě hrala tak mi napište ne e-mail Zlatovlaska14@email.cz *14*
  • 29.12.2008

    obdivuji julii andrews,je velmi půvabná a krásná role v deníku princezny se jí moc povedla a mohl by se natočit další díl deník princezny,ale z julii andrews.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit